Naga MarketsVixa Games przedstawi demo The Crackpet Show na letnim Festiwalu SteamVixa Games, producent i wydawca gier, specjalizujący się w casualowych grach z segmentu indie premium, podczas letniego Festiwalu Steam zaplanowanego na 16-22 czerwca, zaprezentuje bezpłatne demo The Crackpet Show.

Vixa Games niedługo zaprezentuje bezpłatne demo The Crackpet Show

W rozgrywce z gatunku roguelike bullet-hell gracz wcieli się w postapokaliptycznych wojowników znanych jako Crackpets. Premiera pełnej wersji tytułu na platformie Steam planowana jest do końca br., a następnie na konsoli Nintendo Switch. Vixa Games planuje do końca 2021 r. premiery kilku projektów ze swojego portfolio. Spółka chce dołączyć do rynku NewConnect na początku 2022 r.Już wkrótce, podczas letniego Festiwalu Steam udostępnimy demo The Crackpet Show. Chcemy, aby odbiorcy naszych gier mogli zapoznać się z projektem, który jeszcze w tym roku planujemy udostępnić w pełnej wersji. Gracze dzięki funkcji Steam Remote Play, będą mogli wziąć udział w rozgrywce online poprzez połączenie się z innymi osobami bez konieczności wychodzenia z domu – mówi Juliusz Mićko. – Podczas letniego Festiwalu Steam, 16 czerwca o godz. 19:00, będziemy odpowiadać na pytania społeczności podczas streamów. Zachęcamy również do udziału w konkursach, które przygotowaliśmy specjalnie na tę okoliczność – dodaje Juliusz Mićko.

W The Crackpet Show gracz weźmie udział w szalonym show i stanie do walki ze zmutowanymi stworzeniami w specjalnie stworzonych arenach walki. Odbiorca zmierzy się z licznymi pułapkami oraz przeszkodami, których będzie musiał unikać.  W rozgrywce dostępny będzie tryb dla jednej osoby, a także tryb kooperacyjny dla maksymalnie czterech graczy.

The Crackpet Show to dynamiczna rozgrywka, w której gracz będzie pokonywać kolejne poziomy trudności i zyskiwać nowe bronie do walki z przeciwnikiem. Wraz z rozwojem akcji pojawiać się będą także nowe umiejętności, m.in. wzmocnienie obrażeń, dodatkowe życie lub pozostawienie zatrutej plamy na arenie po strzale. Strona wizualna projektu wyróżnia się barwną i żywą kolorystyką. W fabule pojawiają się postaci inspirowane kultowym serialem animowanym Happy Tree Friends. Rozgrywka z pewnością dostarczy wielu emocji – mówi Juliusz Mićko.

Vixa Games do końca 2021 roku planuje premiery kilku projektów ze swojego portfolio, m.in. tytułów Love Colors na Nintendo Switch i PC, Dino Galaxy Tennis na konsole Nintendo Switch, Play Station 4, Xbox One.

Jednym z najważniejszych celów strategicznych spółki jest debiut na rynku NewConnect. Dołączenie do grona spółek notowanych na rynku publicznym planowane jest na początku 2022 r.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: asseco kurs | cdr kurs | datawalk notowania | kirs dolara | mercator gpw | nasdq | bitcoin kurs 2020 |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here