Naga MarketsVixa Games: już 16 grudnia odbędzie się premiera gry The Crackpet Show Vixa Games, producent i wydawca gier, specjalizujący się w casualowych grach z segmentu Indie Premium na konsole i komputery osobiste, ogłosił datę premiery gry The Crackpet Show. 16 grudnia br. tytuł trafi do sprzedaży na platformie Steam w trybie early access.Cenę gry ustalono na 16.99 USD.

Vixa Games ogłasza premierę najnowszej gry i planuje debiut na rynku NewConnect

Produkcja będzie dostępna w 10 wersjach językowych. Jeszcze w tym roku studio planuje rozpoczęcie prac nad nowymi projektami – Caravan i Horrorchero. Spółka rozważa przeprowadzenie emisji akcji na produkcję nowych gier i debiut na rynku NewConnect.Miło nam poinformować, że już 16 grudnia w sklepie Steam udostępnimy w trybie early access naszą autorską grę The Crackpet Show. Tytuł dla dorosłych z kreskówkowym stylem graficznym oferuje mnóstwo zabawy zarówno w trybie single-player, jak również w trybie kooperacji. The Crackpet Show pojawi się także na konsolach Nintendo Switch i Xbox w przyszłym roku–  mówi Juliusz Mićko, prezes zarządu Vixa Games.

Konsekwentnie rozwijamy nasz harmonogram produkcyjno-wydawniczy.Liczymy na duże zainteresowanie ze strony graczy naszymi tytułami, co bezpośrednio przełoży się na wyniki sprzedaży– dodaje.

Mechanika The Crackpet Show obejmuje uczestnictwo w szalonym, postapokaliptycznym show i walkę ze zmutowanymi stworzeniami w specjalnie stworzonych arenach walki. Stawiając czoła niezliczonym wrogom i eksplorując podziemia, gracze starają się zdobyć popularność i sławę wśród widzów oraz zdobywają polubienia i nagrody od sponsorów. W fabule pojawiają się postaci inspirowane kultowym serialem animowanym Happy Tree Friends.

W momencie premiery, w trybie wczesnego dostępu, gracze będą mogli wziąć udział w dwóch pierwszych sezonach rozgrywki, które obejmują aż dwanaście odcinków. Do ich dyspozycji oddamyszeroką gamę przedmiotów oraz dodatków. The Crackpet Show to gra z mnóstwem akcji typu bullet hell, która jest przeznaczona dla maksymalnie czterech graczymówi Juliusz Mićko.

Wydawcą The Crackpet Show jest Ravenage. Budżet gry wynosiok 1,5 mln zł.

Vixa Games jednocześnie pracuje nad nowymi tytułami – Horrorchero i Caravan. Pierwsza z nich dedykowana jest fanom gier typu survival horror, druga miłośnikom gier handlowych z elementami akcji. Horrorchero ma być grą z mrocznym klimatem i licznymi inspiracjami kultowymi dziełami grozy. Model rozgrywki koncentruje się na przetrwaniu w wysoce nieprzyjaznym środowisku, gdzie trudność przeżycia wzrasta wraz z upływem czasu.Drugi projekt – Caravan – rozegra się w postapokaliptycznym świecie, w którym zadaniem gracza jest budowa, rozwój tytułowej karawany pojazdów oraz przetrwanie. Tytuł jest silnie inspirowany filmami z serii Mad Max.

W pierwszej połowie 2022 r. Vixa Games planuje debiut na rynku NewConnect. Wcześniej spółka  rozważa przeprowadzenie emisji akcji. Celem miałoby być pozyskanie od inwestorów środków na produkcję nowych gier i rozbudowę wewnętrznych zespołów.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs korony szwedzkiej wykres | kghm akcje | pekao akcje | kurs jena złoty | forex waluty | średni kurs lewa nbp | dax kurs |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here