Naga Markets

Vivid Games walczy o nowy trend wzrostowy - zapiski giełdowego spekulantaProducent gier Vivid Games od dłuższego czasu walczy o zmianę trendu. Po wybiciu linii bessy, kurs utrzymuje się ponad nią. Aby potwierdzić zmianę układu wydaje się, że niezbędne będzie wyjście ponad ostatni wierzchołek przy 1,33 zł. Wczoraj firma przekazała, że zawarła wstępne porozumienie z polską spółką działającą w branży reklamowej dotyczące kluczowych warunków sprzedaży technologii Bidlogic za 10 mln zł.

“Zgodnie z ww. porozumieniem nabywca – polska spółka działająca w branży reklamowej – nabędzie pełne prawa do technologii Bidlogic wraz ze wszystkimi jej elementami za łączną cenę równą 10 mln zł, zapłaconą w transzach płatnych do końca 2023 r., przy czym większość, tj. 7,5 mln zł, zostanie zapłacona w dniu zawarcia umowy sprzedaży. Projekt Bidlogic rozwijany jest przez spółkę w formacie zbliżonym do inkubacji biznesu, z kluczowym udziałem pomysłodawcy projektu.Próba wybicia

W związku z powyższym, zgodnie z zawartą wcześniej umową z założycielem projektu, spółka zobowiązana będzie do zapłaty na jego rzecz wynagrodzenia w wysokości 50% ceny sprzedaży pomniejszonej o koszty poniesione przez emitenta w związku z rozwojem projektu” – czytamy w komunikacie.

vivid games


W CFD na akcje zagranicznych spółek możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading.

CHCĘ HANDLOWAĆ W CFD NA AKCJE ZAGRANICZNE

77% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Autor poleca również:

NED


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here