Naga MarketsVivid Games S.A. działa na rynku gier od 2006 r. Spółka zajmuje się produkcją gier na smartfony i konsole przenośne.

vivid
źródło xStation 5

Akcje spółki drożały podczas piątkowej sesji około 3% przy wyraźnie podwyższonych obrotach, mimo że w trakcie sesji zwyżka sięgała nawet 8%. Powodem wzrostów była informacja o zawarciu umowy z QubicGames w zakresie portingu i dystrybucji gier na platformę Nintendo Switch. Na podstawie umowy QubicGames przygotuje gry na platformę Nintendo Switch, takie jak Space Pioneer i Gravity Rider Zero oraz 6 wybranych innych gier z segmentu casual. Pierwsze tytuły trafią do dystrybucji na tej platformie jeszcze w bieżącym roku. Spoglądając na wykres z dziennymi notowaniami ceny, widać że ostatnio doszło do opuszczenia górą niewielkiej konsolidacji. Wcześniej została przełamana tegoroczna linia trendu spadkowego i wydaje się, że cena powinna rosnąć do najbliższego wierzchołka z początku maja czyli do okolic 1,75 zł.

Orbex

Zobacz również: PlayWay [PLW], Instal Kraków [INK] – Gorące spółki dnia

Unimot specjalizuje się w obrocie olejem napędowym, biopaliwami, gazem płynnym (LPG), gazem ziemnym (w tym LNG) oraz energią elektryczną.

unimot
źródło xStation 5

Spółka zyskiwała podczas piątkowej sesji ponad 2% i cały czas kontynuuje swój wzrostowy rajd trwający od początku maja. Spoglądając na wykres dzienny, widać że w ostatnim czasie miał miejsce niewielka konsolidacja pod czytelnym oporem okolic 18 zł opartym o dołki z początku ubiegłego roku. Obecnie mamy do czynienia z wybiciem tego poziomu co otwiera drogę do okolic 20 zł. W piątek spółka poinformowała o pierwszych dostawach olejów silnikowych marki Avia na teren Chin. Pierwsza dostawa dotyczy 40 ton oleju napędowego, a do końca roku spółka chciałaby sprzedać na tamten rynek około 200 ton olejów marki Avia. Zdaniem spółki jest to dopiero początek wchodzenia na bardzo perspektywiczny rynek chiński.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTether wyemitował pomyłkowo 5 mld tokenów
Następny artykułKurs euro w potrzasku. 4,27 zł skutecznie blokuje wzrosty EUR/PLN
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here