Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Vivid Games S.A. to nowoczesne studio deweloperskie zajmujące się projektowaniem, produkcją oraz publikowaniem gier na konsole przenośne i stacjonarne, komputery klasy PC i Mac, oraz smartfony.

Te artykuły również Cię zainteresują
vivid

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka rosła podczas pierwszej sesji nowego tygodnia o ponad 11% przy dość przyzwoitych obrotach. Pod względem technicznym mamy do czynienia z długoterminowym trendem wzrostowym oraz kilkumiesięczną korektą, która na obecnych poziomach osiąga zasięg dotychczas największej korekty z 2014 roku. Technika wskazuje więc na silną reakcję na poziom wsparcia w rejonie 4,20 zł. Po podjęciu walki na poziomie ważnego wsparcia, popyt może kontynuować swoją aktywność i spróbować powalczyć o główny cel jakim będzie pokonanie luki z 16 lutego. Dopiero takie wybicie świadczyłoby o sile kupujących. Ostatnio pisałem szerzej o spółce 24 lutego.

Grupa Kapitałowa Redan jest jednym z wiodących podmiotów działających na terenie Europy Środkowo-Wschodniej na detalicznym rynku odzieżowym.

redan

Trwające już niemal od roku spadki wyhamowały niedawno przy poziomie wsparcia jakie wyznacza dołek z sierpnia 2014 roku. Od końca ubiegłego roku trwa dość dynamiczne odbicie, które wczoraj dodało kolejne 8% przy nie najgorszych obrotach. Wydaje się, że w najbliższym czasie kurs może testować poziom oporu w postaci poprzedniego wierzchołka oraz linię trendu spadkowego. Takie podwójne wybicie dałoby porządny sygnał kupna z pierwszym celem w rejonie 2,60 zł.

invest

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here