Naga MarketsVivid Games jest jednym z najlepszych polskich developerów gier mobilnych.

vivid
źródło xStation 5

Spółka poinformowała podczas wczorajszej sesji, że planuje wydanie nowej, dużej gry „Zombie Blast Crew” już w trzecim kwartale tego roku. Gra ma zostać wydana na platformach iOS oraz Android.„Zombie Blast Crew” to strzelanina osadzona w realiach apokalipsy Zombie. Tytuł zaoferuje możliwość rozgrywki w trybach wieloosobowych i survivalowych, turnieje, listy rankingowe oraz kampanię jednoosobową. Spółka podkreśliła, że w 2018 roku jej gry trafiły do ponad 22 milionów graczy, aczkolwiek na ten rok oczekiwania są sporo wyższe. Rynek specjalnie nie zareagował na podaną informację. Na wykresie cena oscyluje przy tegorocznych maksimach, a więc przy lokalnym oporze. Na razie pozytywny jest brak silniejszej reakcji podażowej.

Zobacz również: Przegląd komunikatów GPW – ING, CCC, Energa

Polenergia SA to pierwsza, polska, prywatna grupa energetyczna składająca się z pionowo zintegrowanych spółek działających w obszarze wytwarzania energii z konwencjonalnych i odnawialnych źródeł oraz dystrybucji i obrotu energią elektryczną.

polenergia
źródło xStation 5

Akcje spółki taniały podczas wtorkowej sesji o około 2%. Powodem spadków były opublikowane wyniki za ostatni kwartał ubiegłego roku. Z raportu wynika, że spółka miała 16,65 mln zł skonsolidowanego zysku netto, wobec 3,46 mln zł straty rok wcześniej. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 887,95 mln zł w IV kw. 2018 r. wobec 751,46 mln zł rok wcześniej. W całym 2018 r. spółka miała 3,4 mln zł skonsolidowanego zysku netto w porównaniu z 87,73 mln zł straty rok wcześniej, przy przychodach ze sprzedaży w wysokości 3 448,71 mln zł w porównaniu z 2 762,38 mln zł rok wcześniej. Wyniki wskazują więc na poprawę względem poprzedniego roku. Na wykresie zeszłoroczna zwyżka zatrzymała się przy kluczowym oporze, gdzie wystąpienie korekty jest jak najbardziej uzasadnione.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here