Naga MarketsVivid Games S.A. działa na rynku gier od 2006 r. Spółka zajmuje się produkcją gier na smartfony i konsole przenośne.

vivid
źródło xStation 5

Akcje spółki rosły podczas czwartkowej sesji o niemal 6% przy podwyższonych obrotach. Cały czerwiec przynosi delikatne wzrosty notowań. Na wykresie dziennym, widać że została przełamana linia trendu spadkowego trwająca od początku lutego. Wszystko wskazuje na to, że zwyżka powinna być kontynuowana i nawet jeżeli cały ruch wzrostowy będzie porównywalny z tegorocznymi korektami to cena i tak powinna dojść do poziomu szczytu z początku maja w rejonie 1,75 zł. Wczoraj spółka zapowiedziała wydanie co najmniej 10 nowych gier w drugiej połowie bieżącego roku. Informacja ta wywołała silne wzrosty notowań. Spółka podkreśliła także, że na różnych etapach zaawansowania opracowuje już około 20 kolejnych tytułów gier.

Orbex

Zobacz również: PlayWay [PLW], Instal Kraków [INK] – Gorące spółki dnia

Orange Polska jest wiodącym dostawcą usług telekomunikacyjnych w Polsce.

orange
źródło xStation 5

Podczas wczorajszej sesji światło dzienne ujrzała najnowsza rekomendacja z 19 czerwca opracowana przez analityków Domu Maklerskiego mBanku. Analitycy obniżyli rekomendację dla Orange do poziomu trzymaj z wcześniejszego zalecenia kupuj, natomiast cenę docelową podniesiono z poziomu 6,40 zł do poziomu 7,50 zł. Zdaniem analityków, przy obecnym poziomie wyceny giełdowej, potencjał do dalszych wzrostów jest już wyczerpany. Zdaniem autorów raportu, wyniki spółki za drugi kwartał będą dosyć słabe, przychody prognozują na poziomie 2,76 miliarda złotych. W raporcie wyrażono opinię, że wpływ podwyżek opłat na wyniki został zbyt optymistycznie przyjęty przez rynek, w związku z czym w najbliższym czasie można spodziewać się korekty notowań. Spoglądając na wykres, widać że pierwszym poziomem, przy którym spadki mogą się zatrzymać jest wsparcie w rejonie 6,40 zł oparte o szczyt z początku ubiegłego roku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here