CMC Markets

Vivid Games S.A. to nowoczesne studio deweloperskie zajmujące się projektowaniem, produkcją oraz publikowaniem gier na konsole przenośne i stacjonarne, komputery klasy PC i Mac, oraz smartfony.

Wykres tygodniowy pokazuje, że spółka od początku ubiegłego roku porusza się bokiem między wsparciem okolic 3,80 zł, a oporem w rejonie 6 zł. Obecnie trwa odbicie od wsparcia, które jednak traci dynamikę. Ostatnie kilka tygodni to wyraźna konsolidacja przy malejących obrotach.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Wykres dzienny wskazuje na spadkową strukturę dołków i szczytów w okresie od listopada 2015 roku. W tym czasie można poprowadzić całkiem dobrze respektowane krawędzie kanału spadkowego, łączące wie ekstremów cenowych. Od końca marca trwa ciasna konsolidacja w ramach trójkąta. Wybicie górą dałoby pozytywny sygnał i oznaczało dalsze wzrosty. Jeżeli jednak cena opuści konsolidację dołem, prawdopodobnie dojdzie do testu wsparcia w rejonie 4,50 zł. Jego upadek może oznaczać zakończenie tegorocznego trendu wzrostowego i powrót do szerszego układu spadkowego. O spółce pisałem ostatnio 3 stycznia.

 

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here