Naga MarketsVivid Games działa na rynku gier od 2006 roku.

vivid games

Akcje spółki silnie drożeją od kilku dni. Powodem najpierw były informacje ze strony prezesa, który wskazał na solidną poprawę wyników i oczekiwania co do pozytywnej przyszłości. W 2019 roku gry pobrano aż 25 mln razy. Wczoraj akcjonariusze dostali olejne twarde powody do zadowolenia. Wstępne wyniki za 2019 rok wskazują na 0,56 mln zł zysku netto. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży za rok 2019 spodziewane są na poziomie 12,33 mln zł. Warto przypomnieć, że w listopadzie spółka prognozowała, że przychody wyniosą 11,59 mln zł, a zysk netto 0,24 mln zł. Podane wyniki są sporo lepsze, zysk ponad dwa razy wyższy. Na wykresie kurs rośnie, przełamując negatywną strukturę coraz niższych szczytów. Główne cele dla popytu to zeszłoroczne szczyty w rejonie 2,30 zł.

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

J.W. Construction Holding to jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych i generalny wykonawca większości własnych inwestycji.

jw construction

Spółka nieźle radzi sobie od początku roku i kontynuuje hossę z roku poprzedniego. Wczoraj firma poinformowała o uruchomieniu sprzedaż i budowy pierwszych 13 drewnianych domów szeregowych w osiedlu Villa Campina w Ożarowie Mazowieckim. Są to domy budowane w technologii modułowej, dzięki czemu będzie można zbudować szybciej niż murowane, bo tylko 10% prac odbędzie się w miejscu, gdzie mają stanąć. To z kolei może przełożyć się na szybsze zyski. Wcześniej spółka informowała, że szacuje iż w IV kwartale rozpozna w przychodach koło 510 lokali wobec 215 przed rokiem. Ponadto spółka dokonała ostatnio skupu akcji własnych. Wydaje się, że zwyżka może być kontynuowana z najbliższym celem w rejonie 3,50 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here