Naga MarketsVivid Games S.A. to nowoczesne studio deweloperskie zajmujące się projektowaniem, produkcją oraz publikowaniem gier na konsole przenośne i stacjonarne, komputery klasy PC i Mac, oraz smartfony.

vivid w1

Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Na wykresie tygodniowym widać, że od kilkunastu tygodni cena porusza się z dość małą dynamiką w ruchu boczno – spadkowym. Patrząc także na szerszy rynek, wydaje się, że kurs zmierza do kluczowego wsparcia w rejonie 4 zł. Korekta powinna więc nadal trwać, tym bardziej, że na dzień dzisiejszy nie widać oznak jej końca.

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym, odbierz nagrodę gwarantowaną i wygraj 35 000 zł

vivid d1

Wykres dzienny pokazuje, że kurs porusza się obecnie między ważnym wsparciem 4,10 – 4,20 zł, a lokalnym oporem okolic 5,35 zł. W szerszym spojrzeniu mamy także do czynienia z długoterminowym kanałem wzrostowym. Obecne otoczenie rynkowe sprzyja raczej spadkom, stąd uważam, że kurs będzie kierował się w kierunku dolnej krawędzi kanału. Dopiero tam szukałbym oznak powrotu kupujących. Byłoby to być może z fałszywym naruszeniem zaznaczonego wsparcia jakie wyznaczają dwa ostatnie dołki. Mocne odbicie w takim rejonie mogłoby być zauważone przez inwestorów i doprowadzić do zakończenia spadków. Poprzednio analizowałem spółkę 24 lutego.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here