Naga MarketsVivid Games S.A. to nowoczesne studio deweloperskie zajmujące się projektowaniem, produkcją oraz publikowaniem gier na konsole przenośne i stacjonarne, komputery klasy PC i Mac, oraz smartfony.

vivid w1

Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Na wykresie tygodniowym widoczny jest długotrwały trend wzrostowy. Generalnie jednak od końca ubiegłego roku cena porusza się w dół. Niedawno wybronione zostało wsparcie okolic 4 zł. Są to okolice dwóch wcześniejszych dołków. W tym miejscu korekta osiągnęła zasięg poprzedniej i pojawiła się mocniejsza reakcja kupujących. Wykres wygląda więc dość pozytywnie i niesie nadzieję na rozwinięcie trwającego odbicia.

vivid d1

Od niemal 3 lat cena oscyluje w bardzo szerokim kanale wzrostowym, całkiem nieźle respektując jego krawędzie. Obecnie trwające odbicie rozpoczęło się właśnie od testu krawędzi kanału. Co bardzo ważne wzrosty pojawiły się przy znacznie wyższych obrotach. Kurs dość szybko podskoczył pod poziom 6 zł i od tego czasu trwa prawdopodobnie korekta impulsu wzrostowego. Wydaje się, że w dłuższym okresie można oczekiwać wzrostów ale najpierw musi dojść do zakończenia korekty. Dopóki jednak cena nie opuści dolnej krawędzi czy tym bardziej nie spadnie poniżej ostatniego dołka – obowiązuje scenariusz pozytywny. Ostatnio o spółce pisałem 13 maja.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here