Naga MarketsVivid Games S.A. to nowoczesne studio deweloperskie zajmujące się projektowaniem, produkcją oraz publikowaniem gier na konsole przenośne i stacjonarne, komputery klasy PC i Mac, oraz smartfony.

vivid w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Pełna historia notowań na interwale tygodniowym wskazuje jednoznacznie na trend wzrostowy. Niedawno doszło do wybicia historycznego szczyty w okolicy 7 zł. Dokonało się to na wysokich obrotach co wskazuje na siłę kupujących i prawdopodobnych dalszych wzrostach. Zarówno świece tygodniowe jak i miesięczne nie wskazują na jakiekolwiek zagrożenia dla wzrostów.

vivid d1

Wykres z dziennym horyzontem czasowym pokazuje, że cena dynamicznie rośnie od końca września. Po ponad 50% wzroście zaczęła się korekta, która trwa nadal. Analiza obrotów wygląda pozytywnie, gdyż impuls powstał na wyraźnie wyższym wolumenie. Kluczowa wydaje się być lokalna strefa wsparcia okolic 7,50 zł. Jak na razie poziom ten jest broniony a formacje, które tam się pojawiają (objęcie hossy, pin bar) sugerują nadchodzącą kontynuację trendu wzrostowego. Wybicie dotychczasowego maksimum czyli 8,88 zł powinno kończyć korektę i oznaczać dalsze wzrosty. Pierwszy raz o wzrostach informowaliśmy 7 stycznia.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here