Naga MarketsVivid Games: Mobbles Cards trafi do Google Play i Apple App Store już 24 listopada 2021Mobbles Cards to pozyskana do portfolio Spółki w tym roku karcianka, w bardzo przyjaznym, pozbawionym przemocy stylu. Premiera na platformach iOS i Android to dopiero początek drogi. Gra – jak każda w modelu free-to-play – musi zbudować społeczność zaangażowanych graczy, żeby w pełni wykorzystać potencjał monetyzacyjny.

Vivid Games: Mobbles Cards trafi na Google Play i Apple App Store 24 listopada 2021

– Jesteśmy zadowoleni z wyników ostatniej fazy softlaunch. Gra osiąga metryki na poziomie rynkowym oraz pozytywnie przeszła testy kluczowych funkcjonalności m.in. synchronicznego multiplayera. Przed globalną premierą rozbudujemy wewnętrzny sklep oraz wprowadzimy zmiany wizualne adresujące wyniki analizy danych z testów. Pod koniec listopada, gdy gra będzie już dostępna globalnie, uruchomimy kampanie UA – podkreśla Patryk Batko, productowner Mobbles Cards po stronie Vivid Games.Spółka nie po raz pierwszy podkreśla, że stawia nie na ilość a jakość wydawanych gier. MythicalShowdown nie osiągnął oczekiwanych w fazie softlaunch rezultatów, więc rozwiązano umowę wydawniczą z koreańskim developerem.

– Mythical Showdown to bardzo rozbudowany projekt, niestety wyniki testów przeprowadzonych w fazie softlaunch ujawniły błędy oraz ograniczone możliwości monetyzacji tytułu m.in. przez niską retencję graczy. Developer nie był w stanie ich wyeliminować, więc postanowiliśmy rozwiązać umowę wydawniczą. Na zespół zaangażowany w pracę z tytułem po naszej stronie czekają już nowe, lepiej rokujące koncepty – podkreśla Wojciech Mazur, productowner Mythical Showdown w Vivid Games.

Już 30 września br. Spółka zaprezentuje raport za pierwsze półrocze 2021, a w pierwszej połowie października przedstawi wstępne wyniki za wrzesień. Jeszcze w tym roku premierę będzie miała także wersja Real Boxing 2 skierowana do użytkowników Nintendo Switch. Nad portem pracuje QubicGames.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: orlen kurs akcji | amica akcje prognozy | azoty gpw | cena akcji celon | kurs lewa w kantorach | średni kurs korony norweskiej | kurs dolars |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here