Naga Markets

Vivid Games miał wstępnie 0,35 mln zł straty netto w sierpniu 2022 r.Warszawa, 12.09.2022 (ISBnews) – Vivid Games miał w sierpniu 0,35 mln zł straty netto, przy przychodach 3,13 mln zł, podała spółka prezentując wstępne dane.

Przychody ze sprzedaży za sierpień 2022 roku spodziewane są na poziomie 3,13 mln zł. Wynik brutto na poziomie -0,35 mln zł, wynik netto na poziomie -0,35 mln zł. Stan środków pieniężnych na rachunkach bankowych spółki na koniec sierpnia 2022 wynosił 2,5 mln zł’ – czytamy w komunikacie.

Narastająco za pierwsze osiem miesięcy 2022 roku przychody ze sprzedaży wyniosły 23,93 mln zł, spółka osiągnęła wynik brutto na poziomie -0,52 mln zł i wynik netto na poziomie -0,45 mln zł, a EBITDA na poziomie 2,2 mln zł.

Dane narastająco, uwzględniają zmiany wykonane przez spółkę, w związku z trwającym przeglądem danych finansowych za I półrocze 2022. Transakcja zbycia Bidlogic zostanie uwzględniona w miesiącu wrześniu” – czytamy również.

Vivid Games działa na rynku gier od 2006 r. Spółka zajmuje się produkcją gier na smartfony i konsole przenośne. Dotychczas najważniejszym tytułem w dorobku firmy jest światowy hit “Real Boxing”. Vivid Games zadebiutował w 2016 r. na rynku głównym GPW, przenosząc notowania z NewConnect.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin trader | ciech cena akcji | notowania santander | lotos akcje notowania | orlen akcje opinie | gpw tauron | alior akcje prognozy |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułFeardemic z grupy Bloober Team ma umowę z Limited Run Games ‘Nightmare Reaper’
Następny artykułErbud ma umowę na montaż dwóch kotłów gazowych w Miejskiej Górce za 47,5 mln zł netto
isbnews agencja informacyjna
Agencja informacyjna ISBnews została założona przez dziennikarzy byłej agencji Internet Securities Businesswire, należącej do Euromoney Polska. Pod adresem portal.isbnews.pl prowadzimy serwis działający w czasie rzeczywistym, dostarczający informacje ekonomiczne dla inwestorów (zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych). ISBnews Informacyjny Serwis Biznesowy w formie spółki dziennikarskiej funkcjonuje od 1 października 2012 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here