Naga MarketsVivid Games i QubicGames rozszerzają współpracę. Gravity Rider Zero na Nintento Switch w maju
Zespół Vivid Games

QubicGames przeportuje i wyda na Nintendo Switch kolejne cztery tytuły Vivid Games. Spółki postanowiły również przygotować dodatek DLC do Pocket Mini Golf. Z kolei na 8 maja wyznaczono datę premiery na Nintendo Switch gry Gravity Rider Zero, która wcześniej cieszyła się zainteresowaniem wśród graczy w wersji Free2Play. Wersje mobilne na iOS i Android zostały pobrane łącznie ponad 15 milionów razy.

  • Vivid Games oraz QubicGames porozumiały się co do poszerzenia dotychczasowej współpracy
  • Dotychczas QubicGames wydał trzy gry studia Vivid Games. Tytuły zostały łącznie pobrane prawie 300 000 razy
  • Pocket Mini Golf jest do tej pory jednym z najszybciej sprzedających się tytułów

Vivid Games oraz QubicGames podpisały aneks do umowy o współpracy

Aneks do umowy o współpracy między QubicGames a Vivid Games obejmuje cztery gry: Juice Farm, Animal Hotel Manager, Gear for Heroes oraz Zombie Blast Crew. – Dotychczasowe wyniki naszej współpracy są bardzo zadowalające, dlatego tym bardziej cieszę się, że możemy rozszerzyć ją o kolejne tytuły. Wszystkie powinny ukazać się jeszcze w bieżącym roku.- komentuje Remigiusz Kościelny, CEO Vivid Games.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dotychczas QubicGames wydał trzy gry studia Vivid Games. Tytuły zostały łącznie pobrane prawie 300 000 razy. Do końca 2020 roku na rynku powinno pojawić się co najmniej kolejnych 10 produkcji, m.in. Gravity Rider Zero, Mayhem Combat, Real Boxing 2 czy Calm Colors. – Mamy już potwierdzoną przez Nintendo datę premiery Gravity Rider Zero. Trafi ona na Switcha w cenie 6.99 EUR/USD 8 maja. Wiążemy z tym tytułem duże nadzieje. Liczymy, że co najmniej powtórzy sukces Pocket Mini Golf – mówi Jakub Pieczykolan, prezes QubicGames.

Przypomnijmy, że w ciągu miesiąca od premiery w Ameryce Północnej i Europie, sprzedaż gry Pocket Mini Golf na konsoli Nintendo Switch przekroczyła 115.000 kopii, a na dzień dzisiejszy wynosi już ponad 135.000 sztuk. Gra na licencji Vivid Games jest dotychczas najszybciej sprzedającym się tytułem wydanym przez QubicGames na platformie Nintendo Switch, a przychody ze sprzedaży gry przekroczyły 14-krotność poniesionych kosztów produkcji gry w wersji na platformę Nintendo. Obecnie spółka kończy prace nad japońską wersją gry oraz rozpoczęła prace nad dodatkową zawartością w postaci płatnego DLC. Pozwoli to na dalszą monetyzację tytułu.

W przeciągu roku od premiery sprzedaż Pocket Mini Golf na platformie Nintendo Switch powinna osiągnąć ponad 500.000 sztuk, czyli ponad dwa razy więcej niż jakikolwiek tytuł QubicGames uzyskał w pierwszych 12 miesiącach sprzedaży do tej pory. W połączeniu z płatnym DLC daje to bardzo duży potencjał przychodowy przy niewielkich kosztach dalszego rozwoju projektu. – podkreśla Jakub Pieczykolan.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUSD/JPY z potencjałem do dalszych spadków – analiza dla początkujących
Następny artykułAkcja kredytowa Santander BP wzrosła o 6,9% r/r w I kw., wskaźnik NPL: 5,2%
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here