Naga MarketsLiczba pobrań gier z serii gier Gravity Rider przekroczyła 10 milionów. Tylko od początku października gracze ściągnęli je blisko 2,5 miliona razy. We współpracy z firmą Skillz powstanie wersja gry dedykowana rozgrywkom wieloosobowym. Gravity Rider Zero trafi również na Nintendo Switch.

W ramach współpracy z firmą Skillz, Inc. powstaje specjalna wersja gry, która opiera się wyłącznie  na rozgrywkach wieloosobowych oraz platformie turniejowej Skillz. Premiera planowana jest na II kwartał 2020 roku.

Do tej pory gry Gravity Rider i Gravity Rider Zero trafiły do ponad 10 mln graczy, w samym IV kwartale było ich już blisko 2,5 mln. – Marka Gravity Rider jest aktualnie drugą największą marką w naszym portfolio. Liczba pobrań Gravity Rider Zero rośnie dynamicznie. Od początku października było to blisko 1,5 mln. Jest to wynik featuringów w sklepach oraz działań bezpośredniego pozyskiwania użytkowników. Gra otrzymuje wiele aktualizacji, jesteśmy zadowoleni z rosnących metryk – komentuje Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games. Bardzo cieszy mnie również współpraca z firmą Skillz, liderem rozwiązań turniejowych w grach mobilnych. Jestem przekonany, iż sprawdzony gameplay Gravity Rider w połączeniu z turniejami i możliwością synchronicznych rozgrywek wieloosobowych wniesie grę na znacznie wyższy poziom – kontynuuje Kościelny.

W I kwartale 2020 roku, gra trafi również na platformę Nintendo Switch w cenie $9.99, produkcją i publikacją zajmuje się QubicGames.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here