Naga MarketsVitalik Buterin spala 6,7 mld dol. w Shiba Inu (SHIB) dziękując w ten sposób HODL-eromWspółzałożyciel Ethereum, Vitalik Buterin, spalił prawie połowę podaży popularnego klonu Dogecoina, Shiba Inu (SHIB). W oświadczeniu wbudowanym w transakcję 16 maja, Vitalik Buterin wyjaśnił, dlaczego zdecydował się spalić tokeny SHIB o wartości 6,7 miliarda dolarów, podkreślając “hojność” z jaką spotkał się do tej pory ze strony „społeczności psich tokenów”

  • Pomimo pozytywnej informacji dla rynku Dogecoina, notowania DOGE w poniedziałek tracą około 5% i psadają poniżej poziomu 50 centów
  • Buterin spala większość DOGE, które utrzymał od twórców w ramach akcji promocyjnej
  • Deweloperzy mniejszych „petcoinów” również przesłali na portfele powiązane z Buterinem warte miliony dolarów tokeny

Shiba Inu (SHIB) znajdujące się w rękach Buterina spalone

– Byłem pod wrażeniem tego, jak społeczności psich tokenów potraktowały ostatnie darowizny! Mnóstwo psich ludzi pokazało swoją hojność i gotowość, aby nie skupiać się tylko na własnych zyskach, ale także być zainteresowanym uczynieniem świata jako całości lepszym. Wspieram wszystkich, którzy szczerze to robią – napisał Buterin.

Te artykuły również Cię zainteresują
Niedawna passa wzrostowa tokenów kryptowalutowych o psiej tematyce dobiegła gwałtownego końca 12 maja, gdy Buterin upłynnił tryliony monet przesłanych na jego portfel, którymi został obdarowany przez twórców Shiby (i mniejszych projektów) przekazując wpływy na cele charytatywne.

Współzałożyciel Ethereum powiedział, że postanowił spalić pozostałe 90% tokenów Shiba w swoim portfelu, a ostatnie 10% przeznaczyć na cele charytatywne. Dodał, że organizacje charytatywne o podobnych wartościach jak CryptoRelief – indyjska organizacja skupiająca się na wspieraniu walki z Covid-19 poprzez darowizny kryptowalutowe – byłyby brane pod uwagę jako potencjalni odbiorcy.

Buterin zaznaczył, że samo posiadanie powierzonych mu monet nie wchodzi w grę ze względów bezpieczeństwa dodając, że chce uniknąć gorączkowych spekulacji, które mogłyby wyniknąć z dokonywania przez niego transakcji z użyciem psich tokenów w przyszłości. Poprosił również ludzi, aby nie przekazywali mu więcej tokenów.

Ceny tokena Shiba Inu poszybowały w górę, gdy został on dodany do wymiany na giełdzie Binance w zeszłym tygodniu, pośród rosnącej popularności Dogecoina i innych psich tokenów. Gwałtowny wzrost handlu tak zwanymi petcoinami został obwiniony za niedawny skok opłat sieciowych Ethereum – które 12 maja osiągnęły średni rekord wszech czasów na poziomie 70 dolarów.

W momencie pisania tego tekstu, SHIB wycofał się o 7% w ciągu 24 godzin w obliczu najnowszego krachu kryptowalutowego wywołanego antybitcoinowymi nastrojami wyrażonymi przez Elona Muska. Bitcoin wycofał się o 7% w ciągu ostatnich 24 godzin do 44 600 USD w momencie pisania tego tekstu.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: blik — co to jest | pln kurs | biomed kurs | jsw kurs | nasdaq spółki |

invest


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here