Naga Marketsvitalik ButerinMagazyn Time uznał współzałożyciela Ethereum (ETH), Vitalika Buterina, za jedną z najbardziej wpływowych osób tego roku, obok muzyków, światowych przywódców, aktywistów i stu innych wyjątkowych postaci.

  • Magazyn Time wyróżnił Buterina w kategorii „innowatorzy”, w której znalazł się również Elon Musk
  • Za główne ikony 2021 roku uznano Księcia Harrego oraz jego żonę Meghan
  • Magazyn Time otworzył się na kryptowaluty i akceptuje płatności za subskrypcje w BTC, a pozyskane środki agreguje w ramach swojego bilansu finansowego, nie zamieniając ich na dolary
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Dzięki Ethereum, Vitalik Buterin znalazł się na liście najbardziej wpływowych ludzi świata

Na liście innowatorów magazynu na rok 2021, Buterin znalazł się obok prezesa Nvidii Jensena Huanga, czy też prezesa Tesli i zwolennika dogecoina (DOGE) Elona Muska.W krótkiej notce na temat współzałożyciela Ethereum, współzałożyciel Reddit Alexis Ohanian przytoczył rolę Buterina w budowaniu sieci ETH i osiągnięcia kapitalizacji rynkowej wynoszącej ponad 400 miliardów dolarów oraz zachęcaniu do rozwoju zdecentralizowanych aplikacji i niezamiennych tokenów, lub NFT.

– Żadna osoba nie mogła wymyślić wszystkich zastosowań Ethereum, ale wystarczyła jedna osoba, aby to wszystko się zaczęło. Od tego momentu otworzył się nowy świat, który dał początek nowym sposobom wykorzystania technologii blockchain – powiedział Ohanian.

Magazyn Time, który od lat publikuje listę 100 najbardziej wpływowych osób w danym roku, stał się najwyraźniej bardziej otwarty zarówno na raportowanie o przestrzeni kryptowalutowej, jak i akceptowanie jej w swojej własnej działalności.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

W marcu Time poinformował, że będzie szukał dyrektora finansowego, który posiada wiedzę w temacie bitcoina i kryptowalt oraz wystawił na aukcję trzy NFT inspirowane niektórymi okładkami swoich magazynów.

invest

W następnym miesiącu magazyn jeszcze bardziej zintegrował kryptowaluty ze swoją działalnością, ogłaszając, że będzie akceptował płatności kryptowalutowe za subskrypcje cyfrowe. Ponadto, w ramach partnerstwa z menedżerem funduszy Grayscale, Time potwierdził, że będzie utrzymywał BTC w swoim bilansie finansowym.

Po raz pierwszy opublikowany w 1923 roku, magazyn jest jednym z najpopularniejszych opiniotwórczych mediów w Stanach Zjednoczonych, profilując wpływowe postacie i firmy. Time donosi, że ma 20 milionów tygodniowych subskrybentów na całym świecie.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here