Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Vistula Group S.A. jest spółką, która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji biżuterii oraz kolekcji mody dla kobiet i mężczyzn.

vistula

Spółka zdrożała wczoraj o niemal 3,5% i była to już piąta z rzędu tak mocna sesja. W efekcie ze sporą nawiązką odrobione zostały spadki z ubiegłego poniedziałku. Jutro kupujący powinni zmierzyć się z poziomem poprzedniego wierzchołka przy 2,71 zł. Sytuacja techniczna daje bykom spore szanse na sukces. Wybicie tego poziomu, który nie jest żadnym kluczowym oporem, otwarłoby drogę nawet do okolic 3,25 zł czyli szczytów z 2009 i 2010 roku. My o wzrostach piszemy od 13 stycznia.Conotoxia

Rafako należy do największych polskich firm zajmujących się projektowaniem, produkcją, budową i serwisem maszyn i urządzeń energetycznych.

rafako

4% wzrosty przypieczętowują kolejne odbicie od niemal rocznej linii trendu wzrostowego. Wydaje się, że cena powinna dalej rosnąć i powrócić na poprzedni szczyt w rejonie 7,50 zł, gdyż nie ma po drodze znaczących przeszkód. Wspomniane rejony 7,50 zł to wieloletni, kluczowy opór, który nie tak łatwo będzie pokonać. Jeżeli jednak sztuka ta powiedzie się, kurs będzie miał otwartą drogę przynajmniej w rejon 8,35 zł.

banner_z_kartami


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here