Naga MarketsVistula Group S.A. jest spółką, która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji biżuterii oraz kolekcji mody dla kobiet i mężczyzn.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres w skali tygodniowej wskazuje na kluczową strefę wsparcia w rejonie 3,05 zł. Póki kurs znajduje się powyżej, można nadal mówić o trendzie wzrostowym. W maju doszło do bardzo dynamicznego odbicia od wsparcia. Kolejne tygodnie to bardzo słaba korekta. Nie wydaje się więc aby cena kolejny raz wróciła do wsparcia. Możliwe zatem, że pojawia się szansa, aby po zakończeniu korekty, popyt zaatakował dotychczasowe maksima trendu wzrostowego.

Na to samo wskazuje wykres dzienny. Mamy tu niezwykle dynamiczny impuls z połowy maja, powstały przy udziale podwyższonych obrotów oraz spadki przy malejącym wolumenie, które wyglądają na korektę. Wybicie więc z formacji flagi powinno oznaczać kontynuację zwyżki, a także atak na dotychczasowe maksimum trendu wzrostowego.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

 

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here