Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Vistula Group S.A. jest spółką, która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji biżuterii oraz kolekcji mody dla kobiet i mężczyzn.

vistula

Spółka zyskała wczoraj ponad 4,5% na przyzwoitym obrocie. Wzrosty spowodowały pokazane lepsze wyniki finansowe, zwłaszcza przychody, które wzrosły o prawie 14%. Pod względem technicznym jest to idealny moment na takie informacja. Dzień wcześniej cena dotarła do dolnej krawędzi kanału wzrostowego, ale przede wszystkim na ważny poziom wsparcia. Dwa ostatnie dni pokazują, że korekta prawdopodobnie ulega zakończeniu, a cena powinna atakować przynajmniej poziom poprzedniego wierzchołka. Wzrostowy scenariusz omawialiśmy kilka razy, począwszy od 13 stycznia.tokeneo

IndygoTech Minerals inwestuje w innowacyjne przemysłowe projekty technologiczne o bardzo wysokim potencjale wzrostu i trwałych przewagach konkurencyjnych, będące równocześnie w stosunkowo wczesnym stadium rozwoju, skoncentrowane na branży ceramicznej i służące wzrostowi efektywności energetycznej.

indygo

Po około miesięcznym okresie korekty, wczoraj miała miejsce widoczna reakcja popytu na ważnym poziomie wsparcia. Fakt podwyższonych obrotów potwierdza możliwość zakończeniu ruchu korekcyjnego. Aby tak się stało w najbliższych dniach powinniśmy zobaczyć kontynuację wzrostów. Pierwszym celem będzie wybicie poprzedniego szczytu, ale główny cel to nadal okolice 2,40 zł. Pierwszy raz o możliwych wzrostach pisaliśmy 20 marca.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAnaliza Ichimoku AUDUSD 6 maja 2015
Następny artykułPrzegląd setupów Price Action EURAUD, EURCAD, EURUSD 6 maja 2015
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here