Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Vistula Group S.A. jest spółką, która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji biżuterii oraz kolekcji mody dla kobiet i mężczyzn.

Te artykuły również Cię zainteresują
vistula

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Wzrosty o 3,1% to osiągnięcie kupujących podczas pierwszej poświątecznej sesji. Tym samym popyt dorzuca kolejny sukces jakim jest poprawienie maksimum trwającego odbicia, które rozpoczęło się po wybiciu górą z klina zniżkującego. Dynamiczne wzrosty budowane od pewnego czasu przy podwyższonych obrotach każą wierzyć w to, że już niebawem kurs będzie testował poziom dotychczasowo maksimum trendu wzrostowego czyli okolice 3,20 zł. Ostatnio o szansach na wzrosty pisaliśmy 7 marca.

Grupa Kapitałowa CD Projekt RED to istniejąca od 18 lat grupa firm zajmująca się dystrybucją gier komputerowych i filmów.

cdprojekt

Spółka po okresie kilkunastu sesji konsolidacji w ramach formacji trójkąta pod ważnym oporem okolic 25 zł, wczoraj dokonała mocnego wybicia. Wzrosty o ponad 2% przy podwyższonych obrotach sprawiły, że cena znalazła się na najwyższym poziomie od początku roku, kiedy rozpoczął się trwający obecnie ruch wzrostowy. W praktyce oznacza to, że kolejnym celem kupujących powinno być przynajmniej dopełnienie luki spadkowej z listopada ubiegłego roku. W dłuższym horyzoncie czasowym, kupujący powinni dożyć przynajmniej do wyrównania maksimum długotrwałego trendu wzrostowego przy 28 zł. O potencjalnych wzrostach pisałem od 4 marca.

invest

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAnaliza wtorkowej sesji na DAX. Gołębia Yellen.
Następny artykułDaytrading: nowa pozycja na USD/CAD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here