Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Vistula Group S.A. jest spółką, która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji biżuterii oraz kolekcji mody dla kobiet i mężczyzn.

vistula

Spółka zdrożała wczoraj o dobre 3% na wysokim obrocie, który widoczny jest już od dwóch dni. W tym czasie nastąpił udany atak na bardzo ważny poziom oporu. W efekcie tego wybicia droga na kolejny szczyt została otwarta. Oznacza to, że cena powinna rosnąć aż do 2,40 zł, czyli następne 10%. O możliwych wzrostach informowaliśmy 13 stycznia, kiedy wypłynęły informacje o kupnie akcji przez osobę z Rady Nadzorczej spółki.Conotoxia

Arctic jako spółka holdingowa realizuje działalność w zakresie produkcji i sprzedaży papieru oraz działalność pokrewną poprzez spółki zależne.

arctic

Po sporych i dynamicznych wzrostach nastał czas korekty. Przez ostatnie dni byliśmy świadkami trzeciego testu około półrocznej linii trendu wzrostowego. Na dość wysokich obrotach powstały pin bary z długimi, dolnymi cieniami dające nadzieję na kontynuację wzrostów. Kluczowe wsparcie znajduje się jednak odrobinę niżej. Mimo wszystko reakcja na linię trendu pokazuje, że możliwy jest kolejny impuls wzrostowy. Szerszą analizę opublikowaliśmy 5 grudnia 2014 roku.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here