Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Vistula Group S.A. jest spółką, która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji biżuterii oraz kolekcji mody dla kobiet i mężczyzn.

vistula

Po ostrej, kilkudniowej korekcie spółka powraca do wzrostów. Na razie nie widać sporo większych obrotów, ale wydaje się, że za moment nastąpi druga próba pokonania kluczowego oporu przy 2,40 zł. Pierwsza próba naruszyła ten poziom, a korekta po tej nieudanej próbie zakończyła się w idealnym pod względem technicznym miejscu. Jest to połączeniem bardzo ważnego wsparcia oraz dolnej krawędzi całkiem nieźle respektowanego kanału wzrostowego. O możliwych wzrostach zaczęliśmy pisać od 13 stycznia.Conotoxia

Arctic jako spółka holdingowa realizuje działalność w zakresie produkcji i sprzedaży papieru oraz działalność pokrewną poprzez spółki zależne.

arctic

Cena oscyluje od pewnego czasu przy rocznej linii trendu wzrostowego. Po pierwszy odbiciu w górę, teraz drugie podejście wygląda trochę na potencjalną formację podwójnego dna. Formacja ta w tym miejscu byłaby symptomem możliwego zakończenia spadków, wstępny sygnał możliwej poprawy do wybicie linii korekty (fioletowa). Na razie nie widać ożywienia jeżeli chodzi o wielkość obrotów. Upadek linii trendu i lokalnego wsparcia może spowodować dalsze spadki, przynajmniej w rejon 3 zł.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here