Naga Markets
Vistula Group S.A. jest spółką, która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji biżuterii oraz kolekcji mody dla kobiet i mężczyzn.

Wykres tygodniowy wskazuje na trend wzrostowy mający swój początek w 2012 roku. Zapewne sporo osób martwi się ostatnimi spadkami, jednak jak dotąd nie wyrządziły one krzywdy trendowi. Układ dołków i szczytów nadal jest typowy dla wzrostów. Korekta nastąpiła po wybiciu kluczowego oporu opartego o wcześniejsze szczyty. Jak widać wolumen w czasie tych spadków jest na bardzo niskim poziomie. Moim zdaniem spadki są więc tylko korektą.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Na wykresie dziennym spadki przyjmują kształt formacji flagi. W połowie stycznia naruszony został poprzedni dołek, przy którego obronie pojawił się wyższy wolumen. Pojawia się szansa na zainicjowanie wzrostów. Pierwszym sygnałem świadczącym o poprawie sytuacji technicznej będzie wybicie kanału góra. Z szerszej perspektywy widać, że dopiero zejście poniżej 2,83 zł naruszałoby układ coraz wyżej pojawiających się dołków i byłby to poważny sygnał ostrzegawczy, informujący o potencjalnym słabnięciu trendu wzrostowego.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAUDUSD – kontynuacja trendu wzrostowego
Następny artykułPoznaj finalistów nominowanych w konkursie FxCuffs 2017!
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here