Naga MarketsGłównym przedmiotem działalności Grupy jest wytwarzanie i montaż stalowych konstrukcji spawanych wszelkiego typu, w tym dla sektora infrastrukturalnego, offshore, budownictwa kubaturowego oraz energetycznego.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres w skali tygodniowej z pełną historią notowań nie wygląda zbyt korzystnie. Od początku bieżącego roku trwają silne spadki, które doprowadziły spółkę na nowe historyczne minima. W ubiegłym tygodniu doszło do próby zainicjowania korekcyjnego odbicia. Jeżeli ruch wzrostowy będzie się rozwijać to pierwszej ważnej przeszkody upatrywałbym w oporze okolic 7,50 zł.

Na wykresie dziennym można wyznaczyć kanał spadkowy łączący ostatnie ekstrema. Ostatnie odbicie od dolnej krawędzi dokonało się przy dużej dynamice i przy podwyższonych obrotach, co wygląda negatywnie. Porównując próbę odbicia z ubiegłego tygodnia z poprzednim dołkiem przy dolnej krawędzi kanału, należy stwierdzić, że obecnie brakuje większego wolumenu. Mimo wszystko wyjście ponad maksimum z piątku 2 czerwca powinno oznaczać, że korekta sięgnie przynajmniej kluczowego oporu w rejonie 7,50 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

 

 

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here