Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Głównym przedmiotem działalności Grupy jest wytwarzanie i montaż stalowych konstrukcji spawanych wszelkiego typu, w tym dla sektora infrastrukturalnego, offshore, marine, budownictwa kubaturowego, przemysłowego, hydrotechnicznego oraz energetycznego.

Te artykuły również Cię zainteresują
vistal

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Trwa dość stabilny wzrost ceny po wyjściu z kanału spadkowego górą. Po wczorajszych, nieznacznych wzrostach cena znajduje się już powyżej oporu w rejonie 10 zł. Sytuacja wygląda całkiem pozytywnie, gdyż ruch wzrostowy jest dość dynamiczny i podparty nieco wyższymi obrotami. Zwyżka ma więc szanse na kontynuację, a kolejnym celem może być opór w rejonie 11,50 zł. O szansach na wzrosty pialiśmy 17 marca.

ABC Data SA jest jedną z największych polskich spółek dystrybuujących sprzęt IT, oprogramowanie i elektronikę użytkową.

abcdata

Spółkę zyskała podczas wtorkowej sesji zaledwie 0,3%, trudno więc zaliczyć ją do „gorących” aczkolwiek, warto mieć na uwadze szerszy kontekst i jej aktualne położenie. Od kilku dni trwa korekta po mocnym wybiciu ważnego oporu, a w zasadzie po wybiciu z prawie 1,5 rocznego trendu bocznego. Korekta ma więc miejsce w kluczowym położeniu, gdzie można liczyć na re-test i potencjalnie dalsze wzrosty. Wsparcie rozciąga się, aż do poziomu poprzedniego szczytu czyli 3,45 zł, choć korekta nie musi być aż tak głęboka. Wzrosty były dynamiczne, dlatego wybicie z konsolidacji może w dłuższej perspektywie czasowej oznaczać ich kontynuację z celem przy 4 zł, a więc szczycie z 2014 roku. Ostatnio o spółce wspominałem 2 lutego.

invest

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here