Naga MarketsVision Edge Entertainment podpisało umowę na wydanie Dinos RebornVision Edge Entertainment, spółka zależna Gaming Factory, prezentuje kolejny projekt – studio będzie wydawcą Dinos Reborn, survivalowowej gry FPP (ang. first-​person perspective) z otwartym światem. Za produkcję odpowiada HardCodeWay.

Vision Edge Entertainment będzie wydawcą nowej gry

Budżet na realizację, szacowany na kwotę ponad 1 mln zł, pokryje wydawca. Do czasu odrobienia kosztów produkcji i marketingu Vision Edge Entertainment zachowa 100 proc. do przychodów ze sprzedaży gry, następnie udział ten będzie wynosił od 80 do 90 proc., w zależności od ocen produkcji. Dinos Reborn trafi do sprzedaży w wersji na PC i konsole w 2022 roku.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Model Vision Edge Entertainment zakłada wydawanie gier w segmencie AA i wyższym. Dinos Reborn to drugi tytuł, który znajdzie się w naszym portfolio. W tym zakresie nawiązaliśmy współpracę z HardCodeWay, które specjalizuje się w produkcji gier na zlecenie. Budżet gry wyniesie ponad 1 mln zł. Udział w przychodach ze sprzedaży dla Vision Edge Entertainment docelowo stanowić będzie od 80 do 90 proc. Zwiastun Dinos Reborn dostępny jest na platformie Steam – mówi Kamil Koryszewski, prezes zarządu Vision Edge Entertainment.

Dinos Reborn to survival z otwartym światem rozgrywający się na tajemniczej planecie przypominającej prehistoryczną Ziemię. Gracz podejmuje walkę o przetrwanie. Musi zmierzyć się z dziką zwierzyną i licznymi przeciwnościami, czyniąc jednocześnie dobry użytek z zaawansowanych technologicznie odkryć, które na niego czekają.

– HardCodeWay to niezależne studio deweloperskie. Mamy nadzieję na owocną współpracę. W całości finansujemy produkcję gry, licząc na satysfakcjonujący zwrot z inwestycji – mówi Kamil Koryszewski.

Vision Edge Entertainment ma również umowę z DeSand Game Studios, która zajmie się realizacją zapowiedzianej w grudniu 2020 roku gry Dreamhouse: The Game. Do końca 2023 roku spółka chce wydać trzy tytuły z segmentu AA i wyższego. Zapowiedziane gry będą dostępne na najważniejszych platformach dystrybucyjnych: PC, Xbox oraz PlayStation.

Gaming Factory posiada 90 proc. udziałów w spółce Vision Edge Entertainment.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cena ropy brent | mrc notowania | indeks nasdaq | rekomendacje giełdowe | kur euro |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here