Naga MarketsBranża systemów płatności ulega dynamicznym zmianom. Szybki rozwój internetu i zmiana stylu życia, w którym coraz popularniejsze są wygodne zakupy on-line, stanowił impuls do powstania nowych konkurentów dla tradycyjnych operatorów płatności bezgotówkowych. Presję na nich mogą wywierać również kryptowaluty oferujące niemal błyskawiczne transfery pieniężne, aczkolwiek wciąż nie są one tak powszechnie wykorzystywane w tym celu. Niemniej Visa nie daje za wygraną i zmienia się wraz z nowymi technologiami i w dalszym ciągu jest ona w stanie zagwarantować akcjonariuszom dalszy rozwój.

Inwestuj w realizację wzrostów lub spadków popularnych spółek – sprawdź ofertę akcji syntetycznych i czym różnią się od normalnych CFD!

Notowania Visy poruszają się w kilkuletnim trendzie wzrostowym, a od końcówki ubiegłego roku możemy mówić o ruchu w obrębie kanału trendowego. Obecnie znajdujemy się blisko górnego ograniczenia tego korytarza. Poprzednie testy tej linii (tutaj zaznaczone za pomocą czarnych strzałek) kończyły się korektą, aczkolwiek cofnięcia nie był głębokie. Najbliższym wsparciem może być poziom 109 USD, który wyznacza poprzedni szczyt i w tym miejscu można by szukać okazji pod wejście w długie pozycje.

Domy maklerskie są zdecydowanie pozytywnie nastawione do perspektyw spółki. Na 41 rekomendacji aż 36 to “kupuj”, a 5 to “trzymaj”. Co ważne, żadna z instytucji nie zaleca sprzedaży akcji Visy. Średnia docelowa cena prognoz dla walorów spółki wynosi 119,61 USD, co daje ponad 10% potencjału wzrostowego względem obecnej wyceny rynkowej. Ponadto w transakcjach krótkiej sprzedaży, w których inwestorzy liczą na spadek cen akcji danej spółki, było wykorzystane tylko 1,7% dostępnych na rynku papierów.

Wszystkie analizy przygotowywane przez zespół X-Trade Brokers dla portalu Comparic.pl możesz śledzić pod tym linkiem!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here