Naga Markets

Gigant rynku płatności – Visa – wypuszcza specjalną kolekcję NFT o nazwie „Visa Masters of Movement”. Jest ona dedykowana wszystkim fanom piłki nożnej w związku ze zbliżającym się Mundialem w Katarze.

Visa, FIFA i kolekcja NFT

W miarę zbliżania się Mistrzostw Świata FIFA 2022, chcemy podkreślić celebrację piłki nożnej, sztuki i technologii przez pryzmat tego, co sprawia, że ​​Mistrzostwa Świata FIFA są tak wyjątkowe – komentuje najnowszy ruch firmy Andrea Fairchild, starszy wiceprezes w Visa.Niewymienne tokeny są inspirowane są kultowymi bramkami, które zostały zdobyte przez pięciu legendarnych piłkarzy – Jareda Borgettiego, Tima Cahilla, Carli Lloyda, Michaela Owena i Maxiego Rodrigueza. Tokeny będzie można nabyć za pośrednictwem giełdy kryptowalut Crypto.com, która jest partnerem Visa. Platforma do obrotu cyfrowymi aktywami podpisała również umowę z FIFA na wyłączność bycia jedynym kryptowalutowym sponsorem tego wydarzenia. Banery firmy pojawią się na stadionach, jak i poza nim, w trakcie trwania mistrzostw. To za to wpływa pozytywnie na adopcję sektora kryptowalut.

Osoby chcące wziąć udział w aukcji licytacji tokenów, mogą przystąpić już dziś do licytacji. Cała akcja potrwa do 8 listopada.

Kolekcja Visa Masters of Movement daje również możliwość fanom kreowania własnych tokenów NFT w oparciu o ich inspiracje związane z ulubionymi piłkarskimi momentami. Tokeny zostaną wybite przez giełdę Crypto.com.

Handluj kryptowalutami w formie CFD razem z Capital.com. Uzyskaj dostęp do tysięcy rynków na całym świecie

ZACZNIJ INWESTOWANIE

Twórcy będą mieli do wyboru m.in. możliwość wyboru kolorystyki stworzonych grafik w oparciu o barwy narodowe ich ulubionych drużyny. Grafik będzie można użyć następnie jako prezentów czy pamiątek, które zostaną wyemitowane w formie niewymiennych tokenów NFT.

Fifa World Cup™ to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń sportowych na świecie i jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że możemy dać fanom nowy sposób na zaangażowanie się w to epickie wydarzenie. Cieszymy się, że możemy współpracować z Visa, aby ożywić Visa Masters of Movement i zaoferować fanom możliwość tworzenia i kolekcjonowania najbardziej wyjątkowych przedmiotów kolekcjonerskich podczas FIFA World Cup Qatar 2022™, które pozostaną na zawsze na blockchainie – komentuje inicjatywę Steven Kalifowitz, dyrektor ds. marketingu w Crypto.com.

Działania firmy Visa związane z rynkiem cyfrowych aktywów nie są czymś nowym. W zeszłym miesiącu informowaliśmy Was również o tym, że gigant płatności nawiązał współpracę z bankiem JPMorgan. Celem tej współpracy jest usprawnienie płatności transgranicznych przy wykorzystaniu technologii blockchain.

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułAkcje Snapa i MetaPlatforms eksplodują dzięki blokadzie TikToka?
Następny artykułRaport ADP pozytywnie zaskakuje! “To naprawdę mocny wynik”
Redaktor sekcji kryptowalutowej Comparic.pl. Swoją przygodę z rynkiem cyfrowych aktywów i technologii blockchain zaczynał jako redaktor w Bitcoin.pl, największym polskim portalu o kryptowalutach. Absolwent Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here