Naga Marketskarty debetowe visa leżące na stoleSzwajcarski startup Eidoo współpracuje z Visa Europe w celu wydania nowej kryptowalutowej karty debetowej Visa.

  • Eidoo oferuje nową kryptowalutową kartę Visa.
  • Karta umożliwi wykorzystywanie stablecoinów w codziennych transakcjach.

Visa i Eidoo łączą siły

Szwajcarski kryptowalutowy startup o nazwie Eidoo wprowadzi na rynek nową kartę płatniczą Visa. Ta ma wykorzystywać regulowane przez prawo stablecoiny do konwersji kryptowalut na fiaty, tym samym umożliwiając codzienne zakupy za pomocą cyfrowych walut.

Te artykuły również Cię zainteresują
Karta Eidoo została już zatwierdzona przez giganta rynku płatności Visa. Przedstawiciele Eidoo powiedzieli Cointelegraph, że nowa usługa umożliwi 40 milionom klientów Visa akceptowanie w praktyce kryptowalut.

Dyrektor generalny Eidoo Thomas Bertani dodał, że współpraca firmy z Visa jest częścią partnerstwa Eidoo z Contis, głównym członkiem Visa Europe i posiadaczem licencji na obsługę e-pieniądzy. Dowiedzieliśmy się też, że Visa zatwierdziła całą procedurę wydawania kart przez Contis, a także proces konwersji kryptowalut na fiaty, co obejmuje regulowane monety typu stablecoin emitowane przez Moneyfold, brytyjską firmę z rynku usług finansowych z siedzibą w Wielkiej Brytanii.

Ludzie mają dany token, sprzedają go za stablecoina za pośrednictwem DEX, takich jak Uniswap. Następnie uzyskany w wyniku tego regulowany stablecoin jest księgowany zgodnie z kursem wymiany 1: 1 (1 Moneyfold EUR = 1 EUR) na karcie kryptowalutowej, kiedy następuje płatność – wyjaśnia CEO Eidoo.

Nikola Tchouparov, współzałożyciel i dyrektor generalny Moneyfold, podkreślił wyjątkowość projektu Eidoo.

Po raz pierwszy zapleczem karty kryptowalutowej zostanie stablecoin – powiedział.

Jak dostać kartę?

Aby zamówić kartę Eidoo w przedsprzedaży, użytkownicy muszą zastawić w sieci lub “spalić” natywny token EDO Eidoo. W zależności od planu karta Eidoo wymaga, aby użytkownik spalił 100 EDO lub postawił w sieci 25 000 tokenów.

Zainteresowanie projektem może być znaczne. Pokazuje też, że adopcja kryptowalut rośnie w dużym stopniu.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here