Naga Markets



Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Głównym przedmiotem działalności spółki jest obrót wierzytelnościami oraz świadczenie usług windykacyjnych, a także obrót prawami majątkowymi oraz doradztwo i pośrednictwo finansowe.

vindexus

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka nie należała wprawdzie do grona „gorących” wczorajszej sesji, ale od połowy sierpnia trwa tu niemal nieustannie gorący okres. Wszystko za sprawą bardzo dynamicznego trendu wzrostowego, który doprowadził do wzrostu ceny o ponad 80%. Od kilku dni trwa korekta, która dotarła do okrągłego poziomu 6 zł. Przy odrobinę wyższych obrotach pojawiła się wczoraj świeca pin bar, która może zwiastować zakończenie korekty. Spółka porusza się bardzo technicznie w ostatnim czasie i może to być kolejny dobry sygnał, który przyniesie kontynuację zwyżki.

Vistula Group S.A. jest spółką, która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji biżuterii oraz kolekcji mody dla kobiet i mężczyzn.
vistula

Spółka straciła wczoraj ponad 3% i była to już 13 sesja spadkowa z rzędu, z niewielką przerwą 17 listopada. Długoterminowy trend nadal pozostaje wzrostowy dlatego warto spojrzeć na spadki jako na szansę kupna po niższej cenie. Kurs dotarł bowiem do strefy wsparcia znajdującej się między poprzednim dołkiem a poprzednim szczytem czyli 2,70 – 2,78 zł. Na razie nie mamy absolutnie sygnału świadczącego o końcu korekty ale pojawiły się już wyższe obroty, a miejsce to jest z pewnością warte zainteresowania.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here