Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Głównym przedmiotem działalności spółki jest obrót wierzytelnościami oraz świadczenie usług windykacyjnych, a także obrót prawami majątkowymi oraz doradztwo i pośrednictwo finansowe.

vindexus

Spółka zyskała wczoraj ponad 7% na wysokich obrotach, które utrzymują się od początku nowego ruchu wzrostowego czyli od połowy sierpnia. Wykres tygodniowy pokazuje jak duża jest dynamika wzrostów, a podparcie tego obrotami wskazuje na wysokie prawdopodobieństwo dalszych wzrostów. Wydaje się, że najbliższy opór to 6,74 zł czyli poprzedni szczyt. Warto przypomnieć najnowszą rekomendację z ceną docelową przy 8,30 zł czyli znacznie wyżej bo przy szczytach z 2011 i 2012 roku. Wybicie wierzchołka z kwietnia ubiegłego roku sprawi, że cena z rekomendacji stanie się bardzo realna.

[pullquote]Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.[/pullquote]

Cyfrowy Polsat S.A. to wiodąca grupa medialna w Polsce, którą tworzą spółki Cyfrowy Polsat oraz Telewizja Polsat.

polsat

4% wzrost przy najwyższych od kilku miesięcy obrotach to dokonania kupujących podczas wczorajszej sesji. W ten sposób objawiła się siła popytu, gdyż poniedziałkowa, dość niespodziewana wyprzedaż została w dużej mierze odkupiona. Wzrosła też ważność strefy wsparcia okolic 24 zł, które kolejny raz było respektowane. Wydaje się, że scenariusz wzrostowy powinien być kontynuowany, tym bardziej, że doszło do wybicia z kanału spadkowego górą. Spółka dostała w ostatnich dniach aż 3 rekomendacje kupna. Najniższa cena docelowa to 26,30 zł czyli poprzedni szczyt, do którego zmierzamy. Po jego wybiciu otworzy się droga na historyczne maksimum w rejonie 28 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEUR/JPY – w stronę kluczowego oporu
Następny artykułCCC [CCC] – Analiza na zamówienie – 21 października 2015
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here