Naga MarketsGłównym przedmiotem działalności spółki jest obrót wierzytelnościami oraz świadczenie usług windykacyjnych, a także obrót prawami majątkowymi oraz doradztwo i pośrednictwo finansowe.

vindexus w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres tygodniowy wskazuje na dwa kluczowe poziomy. Opór przy 6,60 zł oraz wsparcie w rejonie 3,90 zł. To właśnie między tymi poziomami znajduje się cena po dobiciu od poziomu poprzedniego szczytu. Aktualnie do czynienia mamy także z lokalnym wsparciem okolic 5,35 zł. Jeżeli dojdzie do jego upadku, większe prawdopodobieństwo przypisywałbym dalszym spadkom.

vindexus d1

Wykres dzienny pokazuje, że być może mamy do czynienia z formacją trójkąta prostokątnego. Potwierdzałby to malejący wolumen w czasie konsolidacji. Wydaje się więc, że niebawem może dojść do zwiększenia aktywności na tych akcjach co powinien potwierdzić także wzrost wielkości obrotów. Wybicie góra dałoby pewien sygnał kontynuacji trendu, choć należy pamiętać o bliskości oporu. Wyjście dołem nie byłoby katastrofą, gdyż nieco niżej przy 5 zł także mamy wsparcie, choć wtedy układ dołków nie byłby już charakterystyczny dla trendu wzrostowego.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

invest

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here