Naga MarketsANton_2Konferencja FxCuffs zbliża się już wielkimi krokami. Zostały ledwie dwa miesiące z małym okładem, a przygotowania u organizatora, fundacji FxCuffs, idą pełną parą już w fazie publicznie otwartej.

Jeszcze przed świętami zapowiadaliśmy, że głównym prelegentem konferencji będzie były trader Goldman Sachs i Morgan Stanley – Anton Kreil. Człowiek, który zna i rozumie profesjonalny trading od podszewki. Dzięki pomocy brokera XTB możemy ogłosić już oficjalnie: bilety dla Antona zostały zarezerwowane, agenda ustalona, a sam prelegent osobiście zaprasza każdego inwestora do udziału w konferencji omawiając pokrótce tematy swoich wykładów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zarezerwuj miejsce na FxCuffs już teraz!

O programie wystąpień Antona Kreila w trakcie konferencji FxCuffs pisałem niedawno w artykule: Wykłady Antona Kreila na FxCuffs 2017 – znamy szczegóły! Natomiast już wkrótce, na łamach portalu Comparic, pojawi się obszerny wywiad z naszym głównym prelegentem.

FxCuffs, czyli 20 godzin wykładów w 2 dni!!!

Jednak FxCuffs to nie tylko wykład oraz warsztaty Antona Kreila. Warto zauważyć, iż cała konferencja obfitować będzie w wystąpienia czołowych osobistości branży inwestycyjnej w Polsce wspominając jedynie oficjalnie potwierdzonych Jacka Kubraka, Macieja Golińskiego, Daniela Kosteckiego, Piotra Głowackiego czy Tradera21. Nieoficjalnie mogę wspomnieć, że w planach są także m.in. wystąpienia traderów zarządzających funduszami. Wciąż jednak czekają nas niespodzianki, ponieważ brokerzy prześcigają się w pomysłach, kogo zaprosić na wykład “wspierany” przez danego brokera.

Co najlepsze, wszystkie powyższe wystąpienia, oprócz sobotnich warsztatów Antona, będą całkowicie BEZPŁATNE dla odwiedzających!

Do zobaczenia na FxCuffs 24-25 marca!

ice fxcuffsConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here