Naga MarketsIdea social learningu w trakcie spotkań z live tradingiem przy ulicy Domaniewskiej rozwija się prężnie i w ostatnim czasie organizator spotkań – Rafał Zaorski – otworzył dla grupy specjalny trading room sponsorowany przez brokerów HFT Brokers i ACFX, a ostatnio do tego grona dołączyła także Bossa.

Analiza fundamentalna czy techniczna?

TJS pojawił się jako spontaniczna idea w połowie 2015 roku i rozkwitł po tym, jak Rafał Zaorski pokazał na żywo, jak zarobił pół miliona złotych na realnym rachunku, a następnie dodał do tego milion po okresie wakacyjnym. Idea nie skupia się jednak na samej tylko osobie organizatora. Przez ostatnie 7 miesięcy na TJS wystąpiły między innymi  takie osoby, jak: Robert Smug, Dawid Augustyn, Mieczysław Siudek, Paweł Śliwa, Tomasz Rozmus, Patryk Krupiński, Sebastian Zadora czy Marcin Wenus. Wszystkie nagrania dostępne są na stronie InwestorTV.

Więcej naszych wpisów na temat Trading Jam Session pod tagiem TJS.

Tymczasem w trakcie 33-go spotkania Trading Jam Session świetny wykład dał Marcin Bogusz, znany i ceniony w polskiej społeczności za profesjonalizm i rozległą wiedzę. Zapraszamy na materiał video opublikowany przez InwestorTV na oficjalnym kanale Youtube.

Na hasło TJS możesz odebrać 33% zniżki przy zakupie biletów FxCuffs!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here