Naga MarketsVictoria Dom sprzedała 373 mieszkania w III kw. br.Warszawa, 04.10.2021 (ISBnews) – Victoria Dom podpisała 373 umowy deweloperskie i płatne umowy rezerwacyjne w III kw. br., co oznacza wzrost o 17% w skali roku, podała spółka. Narastająco, przez pierwszych dziewięć miesięcy tego roku zakontraktowano 1 291 lokali (+11% w ujęciu r/r).

„Zainteresowanie zakupem nowych mieszkań, na kluczowym dla nas warszawskim rynku, pozostaje bardzo wysokie. Cały czas mamy jednocześnie do czynienia z dużą nierównowagą pomiędzy niezaspokojonym popytem i ograniczoną podażą nowych inwestycji. Utrzymujący się trend wzrostu cen w II i III kwartale br. wpływał natomiast lekko studząco na ostateczne decyzje klientów. W efekcie, proces zamykania transakcji sprzedaży nieco się wydłużył” – powiedział wiceprezes Victoria Dom Waldemar Wasiluk, cytowany w komunikacie.Victoria Dom posiadając rozbudowany bank ziemi, systematycznie uruchamia nowe inwestycje i kolejne etapy popularnych osiedli. Najnowszym projektem wprowadzonym do sprzedaży jest II etap Osiedla Krzewna na warszawskim Targówku. W ofercie dostępne są lokale 2-, 3-, 4-pokojowe o metrażach od 36 do 76 m2, w cenie od 399 tys. zł, zakończono.

Victoria Dom posiada wiodącą pozycję na rynku warszawskim. Od 2020 roku prowadzi również ekspansję na rynku krakowskim. Dodatkowo Victoria Dom rozwija działalność w Niemczech, realizując obecnie inwestycje w Berlinie oraz Lipsku.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here