CMC Markets

W raporcie datowanym na 8 grudnia, analitycy domu maklerskiego Vestor wyznaczyli cenę docelową dla akcji Śnieżki na poziomie 63 złotych (raport został wydany przy kursie 69 zł):

“W ciągu ostatnich 12 m-cy kurs akcji Śnieżki wzrósł o 29 proc. wraz z poprawą sprzedaży na rynkach wschodnich. W IV kwartale 2017 spodziewamy się jednak relatywnie słabszych wyników rdr ze względu na m.in. rosnące ceny surowców. W 2018 z kolei prognozujemy wzrost przychodów o 3 proc. rdr do 588,4 mln zł i spadek zysku netto o 3 proc. rdr do 55,9 mln zł (8 proc. poniżej konsensusu), głównie ze względu na oczekiwany przez nas wzrost kosztów SG&A oraz wzrost efektywnej stopy podatkowej” – czytamy w rekomendacji.

Kurs akcji SKA dzięki TradingView

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułListopadowa inflacja w Polsce na poziomie celu
Następny artykułRynki w korektach – czekamy na FED
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here