Naga Markets
Verizon to największy operator komórkowy w Stanach Zjednoczonych. Firma zaraportowała w zeszłym tygodniu solidne wyniki za II kwartał, jej notowania znajdują się w okolicy historycznych szczytów, a dodatkowo w ostatnim czasie jej zarząd zapowiedział plany kilku dużych przejęć. Niemniej jednak możliwe, że spółkę tuż za rogiem czeka korekta.

Inwestowanie w akcje Verizona oraz kilkadziesiąt innych spółek możliwe jest teraz dzięki AKCJOM SYNTETYCZNYM. Sprawdź czym różnią się od standardowych kontraktów CFD!

Firma w ostatnim sprawozdaniu finansowym pochwaliła się zyskiem za II kwartał na poziomie 94 centów na akcję przewyższając tym samym konsensus celujący w 92 centy. Niemniej jednak, jeśli porównać dane z tymi z analogicznego okresu z roku ubiegłego widać pogorszenie – EPS zmniejszył się o około 10%. Dlatego też Verizon szuka sposobów na dywersyfikację swoich przychodów poprzez przejęcia. Spółka ma zamiar kupić firmy: Yahoo oraz Fleetmatics; za łącznie 9 mld USD.

s
Notowania spółki Verizon

Notowania spółki znajdują się w interesującym miejscu. Po udanym teście strefy wsparcia znajdującej się w okolicy 49 USD, nastąpiła seria wzrostów, która zaprowadziła ceny akcji Verizona w pobliże szczytów ostatni raz osiąganych w 2000 roku. Niemniej jednak bykom nie udało się dotąd wybić strefy oporu rozmieszczonej wokół 56 USD i notowania utrzymują się w konsolidacji. Wydaje się, że siła popytu słabnie. W ostatnich dniach nie został potwierdzony sygnał wzrostowy w postaci formacji harami, a ostatnie dwie świece wskazują, że mamy do czynienia z objęciem bessy, co oznacza przejęcie inicjatywy przez stronę podażową i sugeruje spadki.

Wszystkie analizy przygotowywane przez zespół X-Trade Brokers dla portalu Comparic.pl możesz śledzić pod tym linkiem!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here