Naga MarketsVarsav Game Studios liczy, że oficjalną zapowiedź projektu Aria przedstawi pod koniec 2021 r. poinformował prezes Łukasz Rosiński. Przewidywany budżet projektu to ok. 6 mln zł.

“Planujemy oficjalną zapowiedź projektu Aria maksymalnie pod koniec 2021 r. Odbędzie się to zarówno w postaci trailera jak i rozpoczęciu działania mediów społecznościowych tego projektu” – powiedział Rosiński podczas czatu inwestorskiego na Stockwatch.pl.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Projekt Aria wyróżnia przede wszystkim warstwą wizualną oraz mechaniki. Nie chciałbym zdradzać większej szczegółów do momentu, kiedy będziemy gotowi z zapowiedzią. Chcemy osiągnąć jak największe pozytywne zaskoczenie tym projektem. Przewidywany budżet to ok. 6 mln zł” – dodał Rosiński.

Spółka liczy również na udane premiery gier spółek, w których sama posiada udziały.

“Moim zdaniem, zbudowaliśmy bardzo ciekawe portfolio spółek, lecz są one na różnym etapie rozwoju. Jeśli miałbym wskazywać projekty, które najszybciej przyniosą zadowolenie nam i akcjonariuszom, to będą to Cyber Rain Games oraz MoonEaters, ponieważ ich gry będą miały premiery stosunkowo szybko. Natomiast w długim okresie, jeżeli musiałbym wskazywać jednego lidera, to na pewno najbardziej spektakularny projekt przygotowuje Warhound Games” – dodał prezes.

W połowie kwietnia Varsav Game Studios informował, że planuje wydać w pełni autorską produkcję “Giants Uprising” w formule early access w III kw. 2021 r. Ponadto, w ramach rozwijanej działalności wydawniczej na rynku pojawią się jeszcze w tym roku trzy gry: “The Path of Calydra”, “Everdream Valley” oraz gra o roboczym tytule “TP Project”.

Zespół Varsav Game Studios składa się z kilkudziesięciu specjalistów, którzy doświadczenie w produkcji gier zdobywali w Vivid Games, CI Games, The Farm51, Bloober Team i Flying Wild Hog. Specjalizacją studia są gry “z innej perspektywy”, ukazujące graczowi unikalną perspektywę głównego bohatera. Spółka jest notowana na rynku NewConnect.Conotoxia

invest

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here