Naga MarketsVarsav Game Studios: Premiera 'Giants Uprising' w formule early access  - 2 XIWarszawa, 13.10.2021 (ISBnews) – Varsav Game Studios planuje wydać w pełni autorską produkcję „Giants Uprising” w formule early access na PC 2 listopada 2021 r., podała spółka.

„Gra „Giants Uprising” (projekt własny) 02.11.2021 – premiera gry w formule early access na PC, wraz z prezentacją mapy drogowej rozwoju projektu do osiągnięcia pełnej wersji” – czytamy w komunikacie.Jednocześnie podano, że premiera gry „The Path Of Calydra” (projekt koprodukowany i wydawany przez spółkę) na platformie PC oraz konsoli Nintendo Switch lub Xbox One planowana jest na II kw. 2022 r.

„Ostateczny termin premiery 'The Path Of Calydra’ zostanie doprecyzowany w ramach komunikatów bieżących, m.in. z uwagi na fakt, iż wydanie wersji konsolowych gry jest uzależnione od procesów certyfikacyjnych po stronie producentów konsol” – czytamy także.

Według spółki, zmianie uległy także planowane premiery gier produkowanych i wydawanych przez spółki niepubliczne, w których posiada ponad 10% akcji. Gra „Everdream Valley” (gra studia Mooneaters) ma ukazać się II kw. 2022 r. na platformie PC oraz konsoli Nintendo Switch lub Xbox One – zmiana terminu wynika z implementacji nowych mechanik m.in. po uwagach do dema gry otrzymanych podczas Steam Fest Next October 2021. Z kolei debiut gry „Tattoo Punk” (gra studia Cyber Rain Games) na PC oraz Nintendo Switch planowany jest na II kw. 2022 r. ze względu na prowadzone rozmowy z inwestorami i potencjalnymi wydawcami.

Zespół Varsav Game Studios składa się z kilkudziesięciu specjalistów, którzy doświadczenie w produkcji gier zdobywali w Vivid Games, CI Games, The Farm51, Bloober Team i Flying Wild Hog. Specjalizacją studia są gry „z innej perspektywy”, ukazujące graczowi unikalną perspektywę głównego bohatera. Spółka jest notowana na rynku NewConnect.

(ISBnews)

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje lpp | akcję pgnig prognozy 2020 | prognozy bitcoin | kurs dolara online | Korona islandzka | comparic | kurs liry tureckiej wykres |

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here