Naga MarketsVARSAV Game Studios: Premiera Giants Uprising już za dwa tygodnie!Giants Uprising autorstwa VARSAV Game Studios, już 2. listopada będzie miała premierę w Steam Early Access. W nadchodzącym tygodniu spółka zaprezentuje gameplay trailer oraz udostępni wersję przedpremierową dziennikarzom oraz influencerom.

VARSAV Game Studios: premiera gry studia już 2 listopada

W odróżnieniu od większości polskich zespołów, VARSAV Game Studios stawia na promocję tytułu już na premierę Early Access. Spółka w ten sposób chce wykorzystać pozytywny odbiór w trakcie targów Gamescom, gdzie Giants Uprising było najpopularniejszą polską grą, osiągając ponad 0,5 mln wyświetleń na Youtube (obecnie zaprezentowany wówczas trailer ma już blisko 1,4 mln odsłon). W ramach przygotowań do premiery, VARSAV Game Studios planuje przeprowadzić działania promocyjne skierowane do graczy i influencerów z całego świata.– Nadchodzącą premierę traktujemy wyjątkowo poważnie – pracujemy pełną parą nad ostatnimi szlifami naszej gry oraz przygotowujemy działania promocyjne związane z premierą. Już w przyszłym tygodniu zaprezentujemy gameplay trailer, natomiast bliżej premiery zaprezentujemy roadmapę dalszego rozwoju projektu i kolejne materiały wideo, w tym release trailer komentuje prezes VARSAV Game Studios, Łukasz Rosiński

Giants Uprising jest przygodową grą akcji osadzoną w średniowieczu, w której gracz wciela się w rolę olbrzyma. Długość rozgrywki na start wersji Early Access planowana jest na 4-6 godzin w zależności od trybu gry i będzie rozwijana poprzez dodawanie kolejnych map czy trybów rozgrywki. Bohater zmierzy się nie tylko z ludzkimi żołnierzami, ale również ze zniewolonymi gigantami, w brutalnych starciach z wykorzystaniem m.in. elementów otoczenia. VARSAV Game Studios postawił na wydanie gry własnymi siłami, pomimo dużego zainteresowania zagranicznych podmiotów. Finalna cena gry zostanie ogłoszona niebawem.

– Zdecydowaliśmy się na premierę bez wsparcia wydawcy, ponieważ jesteśmy świadomi potencjału naszej gry – od udanego restartu marketingu gry podczas targów Gamescom, zgłosiło się do nas 14 wydawców, którzy są zainteresowani wydaniem Giants Uprising. Po wielu perturbacjach przy tworzeniu gry m.in. wynikających z nagłego przejścia na tryb pracy zdalnej, w mojej opinii udało nam się finalnie stworzyć niezwykle wyrazistą i nietuzinkową produkcję. Świeżość naszego pomysłu i jego finalna jakość mają pozytywne odzwierciedlenie w zainteresowaniu grą wśród influencerów – widzimy to m.in. w ilości otrzymywanych zgłoszeń na klucze recenzenckie – kończy prezes VARSAV Game Studios.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cena złotego | kurs dolara australijskiego prognozy | kantorowy kurs hrywny | dji index | playway cena akcji | kurs pekao | euro dolar wykres |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here