Naga MarketsBroker Vantage Fx ogłosił wprowadzenie do oferty najnowszej wersji programu MetaTrader 5 (MT5). Dzięki aktualizacji przez MetaQuotes platformy MT5 firma zdecydowała się na natychmiastowe udostępnienie swoim klientom najnowszej wersji platformy.


Jak poinformował na swojej stronie broker Vantage Fx, klienci, którzy zdecydują się na korzystanie z platformy MT5 uzyskają dostęp do jej najnowszej wersji, która zapewnia m.in. możliwość handlu automatycznego (EA) a co najważniejsze umożliwia hedging już otwartych pozycji o czym więcej pisaliśmy w osobnym artykule.

Ponieważ firma MetaQuotes już jakiś czas temu zapowiedziała, że nie zamierza wprowadzać dalszych aktualizacji najpopularniejszej obecnie platformy MT4, prędzej czy później traderzy detaliczni zmuszeni zostaną do przejścia na inną platformę. W związku z powyższym Broker Vantage Fx już teraz udostępnia swoim klientom dostęp do nowszej MT5-ki.

Broker zapewnia swoich klientów, że platforma MT5 wygląda niemal identycznie jak MT4 i jest to produkt nowej generacji. Umożliwia ona handel walutami, towarami czy indeksami a ponadto (w odróżnieniu do MT4) pokazuje głębokość rynku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCzy to koniec wzrostów na AUDCHF?
Następny artykułIC Markets z rekordowym wolumenem obrotu
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here