Naga MarketsValue FIZ sprzeda w ABB łącznie 650 tys. akcji Mo-Bruk po 330 zł za sztukęWarszawa, 07.10.2021 (ISBnews) – Value FIZ z wydzielonym Subfunduszem 1 zarządzanym przez AgioFunds TFI zakończył proces przyspieszonej budowy księgi popytu (ABB) na akcje Mo-Bruk, z ustaleniem ceny sprzedaży na 330 zł za sztukę, podała spółka. Łączna liczba akcji objętych sprzedażą w wyniku procesu ABB wyniesie 650 tys., stanowiących w zaokrągleniu 18,5% kapitału zakładowego i 15,42% głosów na walnym zgromadzeniu, podał Mo-Bruk.

„Po rozliczeniu transakcji sprzedaży akcji w wyniku procesu ABB sprzedający posiadać będzie 166 906 akcji spółki, stanowiących w zaokrągleniu, 4,75% w kapitale zakładowym spółki, uprawniających do 166 906 głosów na walnym zgromadzeniu spółki, stanowiących w zaokrągleniu, 3,96% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu spółki” – czytamy w komunikacie.Zgodnie z otrzymanym zawiadomieniem, dzień zawarcia transakcji w ramach procesu ABB to 7 października 2021 roku, podano także.

6 października akcjonariusz Mo-Bruku, Value Fundusz Inwestycyjny Zamknięty z wydzielonym Subfunduszem 1 zarządzanym przez AgioFunds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, rozpoczął proces przyspieszonej budowy księgi popytu (ABB) na akcje Mo-Bruku.

Mo-Bruk w 2012 roku przeniósł się z NewConnect na rynek główny warszawskiej giełdy. Jego głównym biznesem jest gospodarka odpadami – zestalanie odpadów, produkcja paliwa alternatywnego i spalanie odpadów niebezpiecznych i medycznych. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży spółki wyniosły 178,46 mln zł w 2020 r.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: giełda nasdaq | dino akcje notowania | lpp gpw | najniższy kurs lewa | kurs dolara on line | lew pln | comarch akcje rekomendacje |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here