Naga Markets


Skrill, wiodący dostawca cyfrowych portfeli i część grupy Paysafe, oferuje swoim klientom możliwość natychmiastowego kupowania i sprzedawania walut cyfrowych, w tym Bitcoina, Bitcoin Cash, Ether i Litecoina, przy użyciu jednej z 40+ walut fiat dostępnych w ramach portfela. Nowa oferta dotyczy między innymi użytkowników z Polski.

Kupowanie, przechowywanie i sprzedawanie kryptowalut za pomocą Skrill

W oficjalnej nocie prasowej Skrill informuje, że w celu dokonywania transakcjami na rynku kryptowalutowym poprzez portfel wystarczy wybrać zakładkę “giełda”, aby uzyskać dostęp do nowych funkcji. Kupno i przechowywanie tokenów kryptograficznych odbywa się poprzez “uznaną giełdę kryptowalutową”.

Inne cechy portfela Skrill obejmują możliwość dokonywania przez konsumentów depozytów przy wykorzystaniu wielu środków płatności walut, których często brakuje w przypadku standardowych krypto-giełd. Należy jednak zauważyć, że na tym etapie klienci będą mogli jedynie kupować i sprzedawać kryptowalut i nie będą mogli przekazywać swoich zasobów w cyfrowych aktywach innym klientom Skrill, ani wykorzystywać ich do zawierania transakcji. Usługa ta zostanie dodana w przyszłości.

Lorenzo Pellegrino, CEO Skrill, NETELLER i Income Access, w następujący sposób komentował najnowsze zmiany ofertowe: “Świat handlu kryptowalutowego jest ekscytujący i dynamiczny, a nasz cyfrowy portfel usług bardzo dobrze nadaje się do tego środowiska. Jestem przekonany, że możliwość szybkiego i łatwego handlu Bitcoinem i jego pochodnymi za pośrednictwem Skrill przemówi do konsumentów zarówno teraz, jak i w przyszłości. Wiemy, że wiele osób chce eksperymentować z handlem na cyfrowych walutach, ale nie ma pojęcia od czego zacząć. Uczyniliśmy więc cały proces bardzo prostym”.

Nowa oferta firmy Skrill jest obecnie dostępna w ponad 30 krajach, między innymi w Polsce. W ciągu najbliższych kilku miesięcy firma planuje wprowadzić ją na kolejne rynki i rozszerzyć serwis o aplikację mobilną i portfel cyfrowy NETELLER.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here