Naga MarketsSkrill, wiodący dostawca cyfrowych portfeli i część grupy Paysafe, oferuje swoim klientom możliwość natychmiastowego kupowania i sprzedawania walut cyfrowych, w tym Bitcoina, Bitcoin Cash, Ether i Litecoina, przy użyciu jednej z 40+ walut fiat dostępnych w ramach portfela. Nowa oferta dotyczy między innymi użytkowników z Polski.

Kupowanie, przechowywanie i sprzedawanie kryptowalut za pomocą Skrill

W oficjalnej nocie prasowej Skrill informuje, że w celu dokonywania transakcjami na rynku kryptowalutowym poprzez portfel wystarczy wybrać zakładkę “giełda”, aby uzyskać dostęp do nowych funkcji. Kupno i przechowywanie tokenów kryptograficznych odbywa się poprzez “uznaną giełdę kryptowalutową”.

Te artykuły również Cię zainteresują
Inne cechy portfela Skrill obejmują możliwość dokonywania przez konsumentów depozytów przy wykorzystaniu wielu środków płatności walut, których często brakuje w przypadku standardowych krypto-giełd. Należy jednak zauważyć, że na tym etapie klienci będą mogli jedynie kupować i sprzedawać kryptowalut i nie będą mogli przekazywać swoich zasobów w cyfrowych aktywach innym klientom Skrill, ani wykorzystywać ich do zawierania transakcji. Usługa ta zostanie dodana w przyszłości.

Lorenzo Pellegrino, CEO Skrill, NETELLER i Income Access, w następujący sposób komentował najnowsze zmiany ofertowe: “Świat handlu kryptowalutowego jest ekscytujący i dynamiczny, a nasz cyfrowy portfel usług bardzo dobrze nadaje się do tego środowiska. Jestem przekonany, że możliwość szybkiego i łatwego handlu Bitcoinem i jego pochodnymi za pośrednictwem Skrill przemówi do konsumentów zarówno teraz, jak i w przyszłości. Wiemy, że wiele osób chce eksperymentować z handlem na cyfrowych walutach, ale nie ma pojęcia od czego zacząć. Uczyniliśmy więc cały proces bardzo prostym”.

Nowa oferta firmy Skrill jest obecnie dostępna w ponad 30 krajach, między innymi w Polsce. W ciągu najbliższych kilku miesięcy firma planuje wprowadzić ją na kolejne rynki i rozszerzyć serwis o aplikację mobilną i portfel cyfrowy NETELLER.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here