Naga MarketsMetaQuotes poinformował dzisiaj o wypuszczeniu najnowszej aktualizacji aplikacji mobilnej MetaTrader 5 dla urządzeń z systemem operacyjnym iOS. Wraz z buildem 1509 użytkownicy otrzymali możliwość zalogowania lub zarejestrowania się w usłudze MQL5.com za pomocą konta w serwisie społecznościowych Facebook.


Dodatkowo po zalogowaniu istnieje możliwość ustawienia notyfikacji push informujących na bieżąco o nowych wiadomościach, komentarzach na forum oraz opublikowanych artykułach. Aktualizację można pobrać bezpośrednio stąd.

Działania MetaQuotes w ostatnim czasie wyraźnie pokazują, że przedsiębiorstwo próbuje siłą wymusić zwiększenie popularności platformy MT5. Ta dostępna jest już od kilku ładnych lat, jednak nadal nie potrafi trafić do łask szerokiej grupy traderów, którzy przyzwyczaili się do sprawdzonego MT4.

Sposobem na zmianę tego stanu rzeczy ma być między innymi podniesienie opłat licencyjnych dla tych brokerów, którzy chcą oferować swoim klientom dostęp do MetaTradera oznaczonego numerem cztery.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here