Naga Marketssmartfon sirin labsNiedawno premierę miał Finney, smartfon firmy Sirin Labs. Niestety ten fakt i wzrost popularności projektu postanowili wykorzystać oszuści.


W sieci możecie znaleźć stronę https://srnairdrop.com. Nie zalecamy jednak nawet na nią wchodzić. Jej twórcy podszywają się pod firmę Sirin Labs i próbują wyłudzić od naiwnych internautów ich środki.

Dajcie nam swoje tokeny!

Na stronie można znaleźć poniższy komunikat:

“W SIRIN LABS wierzymy, że tokeny są najbardziej przydatne, gdy są szeroko stosowane w takim zakresie, w jakim jest to możliwe. W przypadku dostępu, zarządzania i płatności za pomocą szeregu różnych kryptowalut, szeroka dystrybucja ma również kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa sieci. (…)

W przypadku SIRIN LABS, 4% [tokenów] zostało odłożonych z całkowitej emisji, [i jest] gotowe do dystrybucji przez automatyczne zrzuty (czyli tzw. airdropy – przyp. jw.). Oznacza to, że teraz każdy adres w blockchainie Ethereum, który ma saldo powyżej minimalnego progu 0,1 ETH, otrzyma część tych 4% (…).

Za każde 1 ETH, które posiadasz, możesz otrzymać 500 tokenów SRN jako airdrop. Obecni posiadacze SRN również skorzystają z tego zrzutu, za każde 1 SRN, które już posiadasz, możesz otrzymać dodatkowe 0,3 SRN.”

Firma  Sirin Labs odcina się od witryny i poinformowała już za pomocą swoich mediów społecznościowych, że projekt nie jest z nią powiązany. Jest to więc kolejny pomysł mający na celu wyłudzenie od nieświadomych osób ich tokenów ETH.

Sirin Labs

Sirin Labs wyprodukował smartfon, który jest oparty na zmodyfikowanym Androidzie o nazwie ShieldOS. Umożliwia też obsługę niezależnego łańcucha bloków na bazie technologii Tangle fundacji IOTA. Finney jest jednak zarazem fizycznym portfelem na kryptowaluty.

Firma zasłynęła już wcześniej stworzeniem smartfonu Solarin, wycenianego na 14 tys. dolarów, i słynącego ze spełnienia wszelkich norm bezpieczeństwa. Nazwa najnowszego urządzenia nawiązuje do nazwiska zmarłego w 2014 roku Harolda Thomasa Finneya – programisty, który był zaangażowany w rozwój bitcoina.

 tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here