Naga Markets webinar


cryptowaluty admiral marketsBroker Admiral Markets oświadczył o pojawieniu się klona, który może być mylony z autoryzowaną przez FCA marką Admiral Markets UK. 

Podmiot uważany za klona działa pod domeną https://admiral-markets.com/FR/, co spowodowało podjęcie działań przez regulowanego brokera. Admiral Markets potwierdza, że nie ma żadnego związku z wyżej wymienioną witryną i zalecił wszystkim, by ją omijali. 

Oszukańcza marka oferująca handel kryptowalutami usiłuje wprowadzić w błąd inwestorów, poprzez zapewnienie, że oferuje legalny produkt, wykorzystując przy tym dane autoryzowanej firmy działającej pod podobną nazwą. Klon na swojej stronie internetowej twierdzi także, że jest licencjonowany przez FCA. Korzystanie z zarejestrowanego adresu firmy regulowanej i odnoszenie się do jej rzeczywistej strony internetowej, to typowy krok firm-scamów, które próbują zdobyć zaufanie niczego nie podejrzewających klientów.

Prawdziwa oferta Admiral Markets

Broker Admiral Markets wprowadził niedawno do swoje oferty nowe instrumenty, w tym handel kolejnymi kryptowalutami. Handel możliwy jest teraz także na:

  • CFD na kryptowaluty w parze z USD: Eos, Stellar Lumens i Ethereum Classic.
  • CFD na kryptowaluty w parze z EUR dla wszystkich obecnych i nowych bazowych kryptowalut: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Ripple, Stellar Lumens, Eos, Dash, Litecoin, Monero i Zcash.
  • CFD na krzyżowe kryptowaluty: Wszystkie powyższe do Bitcoin’a.

CFD na kryptowaluty są dostępne do handlu 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, tak jak na rynku bazowym. Obejmuje to CFD na pary kwotowane do EUR i krzyżowe kryptowaluty, podczas gdy pary kryptowaluty kwotowane do USD będą nadal dostępne do handlu przez pięć dni w tygodniu.

W swoim oświadczeniu Admiral Markets chciał wyjaśnić inwestorom ryzyko związane z nieuczciwymi dostawcami. Ponadto stwierdził: “Ta firma [klon] publikuje również reklamy w mediach społecznościowych, a aktywni pracownicy działu sprzedaży kontaktują się z osobami, które rejestrują się na swojej stronie internetowej. Admiral Markets nie jest z tym w żaden sposób powiązany i zdecydowanie zaleca całkowite unikanie klona. Admiral Markets podjął działania wraz z odpowiednimi organami regulacyjnymi, ponieważ strona internetowa klona wydaje się być oszustwem.”Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here