Naga Markets1221239-mysliwiec-f-35Oczy inwestorów ostatnio zostały skierowane na  amerykańskiego producenta wyrobów przemysłu lotniczego United Technologies Corporation, ale z pewnością nie za sprawą wyników kwartalnych. Zysk na akcję (EPS) wyniósł  1,82 USD, co było bardzo zbliżoną wartością do rynkowego konsensusu.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt podpisania kontraktu na zbudowanie silników do myśliwców F-35 przez zależną spółkę Pratt & Whitney o wartości ponad 1 miliarda USD. W całej historii przewija się również polski wątek. Spółka Pratt&Whitney jest właścicielem m.in. zakładu podzespołów do silników odrzutowych w Kaliszu, który nota bene w 2006 roku zaczął produkować podzespoły do odrzutowców F-16. Zatem jest spora szansa, że będzie brał udział również w produkcji silników do F-35.

Nie bylibyśmy sobą, jakbyśmy nie zajrzeli na wykres. Obecnie została przebita linia trendu spadkowego, a ponadto widać tworzenie się ostatniego ramienia formacji oRGR. Popularna formacja często jest obserwowana w końcówkach trendu. Po odbiciu od linii szyi aktualnie byki walczą o wsparcie w okolicach 106,50 USD. Powtórne testowanie tym samym poziomów po wybiciu z ważnej strefy nie jest niczym nadzwyczajnym. Zatem w najbliższym czasie możemy obserwować korektę nawet do poziomu 103,50 USD. Następnie najbardziej prawdopodobnym scenariuszem będzie powrót do wzrostów.

UTXdailyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here