Naga MarketsPo silnym wzroście indeksu ISM w październiku kiedy to wzniósł się najwyżej od 2005-go roku, do poziomu 60,1, w listopadzie widać wyraźne spowolnienie. Obecny odczyt to jedynie 57,4, natomiast prognozy zakładały poziom 59,0.
Żródło: tradingeconomics.com

Poniżej także pozostałe dane z USA, które na rynkach pojawiły się wraz z godziną 16-tą:

Eurodolar w okolicach ubiegłotygodniowych minimów

Notowania głównej pary walutowej ustanawiają dziś nowe minima, a tworzący się słupek na wykresie 4-godzinnym znalazł się bardzo blisko ubiegłotygodniowych minimów. Co istotne, już podczas wczorajszej sesji przełamana została krótkoterminowa linia trendu wzrostowego prowadzona od dołka z 7-go listopada.

Po skutecznym przełamaniu wspomnianych wyżej minimów na 1.1808 można się spodziewać dalszych spadków, gdzie najbliższe lokalne wsparcie znajdziemy w okolicach 1.1720. Alternatywnie, potencjał do wzrostów wróci dopiero po istotnym pokonaniu szczytu z ubiegłego miesiąca.

Analizowany instrument posiada w swej ofercie broker XM, który zapewnia spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here